Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért ilyen érzés maszturbálás...

Miért ilyen érzés maszturbálás után? (Több lent! )

Figyelt kérdés
Régen egy két hétig minden nap egyszer maszturbáltam. Mióta ez a "rossz érzés"; *olyan alhasi fájdalom, mint ha valami nem férne el, de például nemrég egy időre leálltam vele, napokkal később megtettem. Másnap alhasi fájdalom; mintha egy kés szúrt volna belülről, ha kinyújtóztam. És ha megnyomtam, akkor is.Ez persze nem mindennapos, napos, néha hetes kihagyásokkal jelentkezik. És akkor sem halok bele, csak kíváncsi vagyok, mi ez. (12 éves/fiú) FONTOS: egyszer - kétszer megtörtént azelőtt, hogy ismertem volna a maszturbálás fogalmát. Ebből egyszer: vizelés után hirtelen nyújtóztam.

2016. jún. 18. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Egy urológusi vizsgálatot javaslok, mert a fájdalom utalhat szűk, kicsit elzáródott vagy rövid vezetékekre! Érdemes elmenni, nehogy csajjal is gáz legyen! :)
2016. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit korán kezdted a matyizást de ez most nem lényeg! A fájdalom azért lehet mert maszturbálás közben nagyon erölteted , rágörcsölsz az orgazmusra és bizony lehet hogy megerölteted az izmokat odalent. Probálj lazulni és élvezni a dolgot ne siess és jobb lesz , ja és ne recskázz ha kell hanem. Kicsit pihentesd de a lényeg hogy közben ne akard gyorsitani a folyamatot hogy hamarabb elmenj . Lazíts ne görcsölj!:)
2016. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Előző vagyok. Ha meg igy is ugy is fáj akkor menj orvoshoz . :)
2016. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon sok orvosi (urológus) irása olvasható különböző szakírodalmi könyvekben . Az egyikben az olvasható,a nemi szerveket is edzeni kell,mint egyéb más testrészünket .Mindent korán kell elkezdeni,és ezt nem 20 éves korban ,mikor már minden véglegesen van kialakulva .A nemi szervek azért vannak ,hogy dolgozzanak .Az erre lusta fiuknak,felnőtt korban lustán is fognak dolgozni,idősebb korban meg alig már .Egy fejlődő szervezet megérzi a napi

"munkát" de igyekszik ehhez hozzá szokni is .

Azt gondolom neked még a tapasztalanságod hozza elő ezeket a gondokat .Ilyenkor van egy felizgulási fok,amit ugye le is kell majd vezetni .Ha ez nem éppen kellő módon sikerül ,előfordulnak ilyen utó érzések is .

Biztos hogy nem fogsz bele halni .

2016. jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a rendes válaszokat! :)
2016. jún. 19. 14:07
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
#4-es, megadnál néhány ilyen szakirodalmi könyvet, benne a fejezeteket is megjelölve? Igazán kíváncsi lettem, hol írnak ilyeneket, forrást ugyanis soha nem adsz meg okosságaidhoz!
2016. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
6 os,ez nem az a fórum,ahol meg kell nevezni a forrás anyag nevét .
2016. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fórumfüggő, hogy hol említed meg. De ez a nyilatkozatod is bizonyítja, hogy minden, amit itt te összeokoskodsz légbőlkapott, mert nem is tudod állításaidat semmilyen szakmai anyaggal alátámasztani, ezzel mindent elmondtál magadról.


Kérdező! A saját biztonságod érdekében inkább ne önjelölt fórumos "szakértőktől" kérj tanácsot a legnemesebb szervedről, hanem orvosi vagy egészségügyi szakembertől, akinek tényleg megvan róla a diplomája, ez nemcsak neked jótanács!

2016. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt már magömlésed?
2016. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 hogy ne lett volna. De nagyrészt túl vagyok a témán. Nem rég újra "cselekedtem", meglátom mi lesz.
2016. jún. 21. 01:02




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!