Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pisilésnél miért van mindenkin...

Pisilésnél miért van mindenkinek hátrahúzva a fityma?

Figyelt kérdés
én egyszerűen úgy nem tudok
2016. jún. 23. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Hogy ne hugyozzal bele mert akkor marad alatta hugy, vagy addig csapkodhatod tisztítás végett, amig melle el is elvezel kb...
2016. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nincs hátrahúzva. Mondjuk én nem is figyeltem, hogy mások hogy vizelnek, valahogy nem érdekelt.
2016. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Én se húzom hátra. De én azért, mert a makkomat nem fedi teljesen a fitymám.

18/f

2016. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Nekem máskor is hátra van.Évek óta így hordom,1 hónap alatt meg lehet szokni.
2016. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Idézek egy a férfi nemi szervekkel komolyabban foglalkozó weboldalról: "Azért, mert ha hátrahúzod, könnyebben tudsz a farkaddal célozni, így kevesebb megy mellé,ráadásul a fitymád alatt sem pállad be a pisi, kevésbé lesz szagos. Hátrahúzott fitymával vizelve könnyebben tisztántartható a fityma és a makk!

Még higiénikusabban a fityma úgy tartható, ha a pénisz kirázása után a húgycsőben rekedt vízcseppeket finoman felmasszírozzuk, várunk egy picit, és a késve jövő maradékot papírral felitatjuk. Ezután a makkot és a fitymát papírral vagy babapopsitörlővel finoman átdörzsölve megtisztítjuk, esetleg megmossuk!"


Ezt a tanácsot nemrég óta kezdtem én is megfogadni, szerintem teljesen használható,és az utolsó pár csepp sem a gatyámba landol legalább!:)

De te mért nem tudsz hátrahúzott fitymával csövelni?

2016. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Én nem szoktam hatrahuzni, és nincs vele bajom
2016. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Én sem húzom hátra
2016. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok igy :( nem jon, ha jon az is alig es 2-3 sugarba
2016. jún. 23. 19:05
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
5 ös,te lennél a biológiai csoda,hogy 1 csepp sem megy a gatyádba .
2016. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Nekem 2-3 sugárban megy 2-3 irányba ha nem húzom hátra...

Egyébként első barátnőmmel mikor összejöttem, akkor kezdtem el, hogy pisilés után benyúlok olyan mélyre ahol csak elérem a hugycsövem és 2*3* végighúzom az ujjam, évek óta nem maradt a gatyába az utolsó csepp.

2016. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!