Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lányok! Találkoztatok már...

Lányok! Találkoztatok már olyan pénisszel amin Fordyce pöttyök voltak? Zavaró volt? Ugyanúgy csináltátok a dolgokat?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan eljutunk erre a szintre, és hát, kicsit aggódom miatta, hogy esetleg emiatt nem folytatnánk.

2016. jún. 24. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
ne haragudj, gondolom oszinte valaszt varsz, oszintet is adok.tudom, tudom, senki nem tehet rola, ha ilyenek jonnek ki a nemiszerven, de szerintem nagyon csunya, nekem taszito lenne. biztos le fognak pontozni, de ez kb olyan esztetikai hiba szamomra, mint sok ferfinek a salata punci.
2016. jún. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Szopni fogja, nem nézegetni.
2016. jún. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat, a masodik pedig hatalmas jog :'D . Varok meg.
2016. jún. 25. 03:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen pöttyeim.

Igaz, kevés és halványak, de igen feltűnő.

A barátnőmet nem zavarta egyáltalán és nem jelentett gondot eddig.

Úgy is mással lesz elfoglalva, tehát nem hiszem hogy érdekelné majd.

Bár szerintem is olyan mint a punci "fajtái", valakinek nem tetszik ez, de más szemet huny felette.

2016. jún. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szinte mindenkinek vannak ilyen pöttyei csak annyira kicsik hogy észre sem lehet venni, ez csak esztétikailag nem előnyös amúgy természetes elváltozás a péniszen
2016. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az emberek többségén van valamennyi. Fiúkon, lányokon is. Messzemenőkig nem érdekel.
2016. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egy természetes dolog, engem speciel sose zavart. Nem azzal fog foglalkozni a lány,hogy jujj van ott valami pötty, úgy mint te ő is meg akar majd felelni neked (csak ő punci téren) Ha meg első együttlét volt pláne,hogy nem az izgatja. Ha zavar téged, csináljátok sötétben.😃
2016. szept. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is vannak és nem is kevés...engem nem érdekel egyébként meg a pöttyös az igazi
2016. dec. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!