Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » S. O. S Sűrgős! Nem tudok...

S. O. S Sűrgős! Nem tudok pisilni mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az elmúlt két napban ez a második eset hogy csak úgy tudtam pisilni hogy forróvizet locsoltam a makkomra (már tele volt a hólyagom, előtte erőlködtem, de mindig mikor már épp jött volna visszament). Amikor meg tudtam pisilni akkor lassabban jött és kevesebb, kisebb erőlködéssel. A vizeletem narancssárga színű. KÖZRE JÁTSZIK AZ HOGY OLYAN KOMOLY TÜSZŐS MANDULA GYULLADÁSOM VAN HOGY 40FOKOS LÁZ, NYELNI ALIG TUDOK, KISEBB FÁJDALOM A HASAMNÁL. Csak azért mert belázasodtam és másnap jöttek elő a pisilős tünetek. Amit még észrevettem hogy nem tud teljesen felállni a péniszem és mintha kevésbé lenne érzékenyebb.

Mi a teendő? Most már este pisiltem forróvízzel, megvárjam a holnap reggelt hogy sikerül? Ha nem hova forduljak? Számítanom kell katéterre? Mert pár éve volt katéterem egy boka műtétnél és életem legrosszabb időszaka volt! :( A SEGÍTŐKÉSZ VÁLASZOKAT ELŐRE KÖSZÖNÖM!



#pisilés #pénisz #nem tudok pisilni
2016. jún. 27. 19:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amit még lehagytam, hogy kb 4 litert iszok mindennap, annak ellenére is hogy alig tudok nyelni.
2016. jún. 27. 19:23
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Én minél előbb urológushoz fordulnék, mert valószínűleg gyulladás van a szervezetedben. Minél előbb kezelik, annál jobb, és annál nagyobb eséllyel kerülheted el a katétert és a szövődményeket. Ha már két napja fennáll a probléma, akkor megkockáztatom, hogy akár a sürgősségire is bemehetsz, sőt, én úgy gondolom, hogy szükséges is.
2016. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A holnap reggelt megvárhatom?
2016. jún. 27. 19:32
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Sok egyszerre egyféle nyers gyümölcs , sárgadinnye, mentatea , citromból limonádé stb több ivása kell . A sárga vizelet kiszáradást vitaminhiányt jelent . Sós főtt cukros szénsavas tejes dolgok ártanak . A módszered kínzás .
2016. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Nálunk a honvédség megoldotta

Pisilsz vagy katéter

2016. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pedig ma már ettem egy negyed görögdinnyét, és 3szem barackot. 3liter mentes, és 1liter szénsavas vizet ittam bevallom, de nem hiszem hogy ettől lenne az egész :/
2016. jún. 27. 19:41
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Ilyennel nem szabad várni,mennél előbb orvoshoz,mert még a vesék is leállhatnak .A szervezetből nem tudnak a méreganyagok távozni . A színe nem nem fontos,hogy milyen .
2016. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És annak mi az oka, hogy a péniszem nem tud teljesen felállni? Kicsivel nagyobb lesz te semmi több.
2016. jún. 27. 20:13
 9/14 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az a fontos hogy nem áll fel? :D

Menj a dokihoz.

2016. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen mert levan zsibbadva a hereim meg a peniszem
2016. jún. 27. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!