Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudtok ajánlani egy jó urológu...

Tudtok ajánlani egy jó urológust Budapesten, aki nem csillagászati áron dolgozik / van államilag támogatott rendelése?

Figyelt kérdés
Kb. 10 perccel ezelőtt maszturbáltam és véres volt az ondóm, úgy megijedtem, hogy majdnem elájultam, szóval húzok doktorhoz, amint lehetséges...

2016. jún. 28. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Ahova tartozol szakrendelésre ,ott térités mentesen ellátnak .Attól ha te fizetsz egy dokinak,aki egyébként ugyanilyen szakrendelőben dolgozik,még nem nagyobb a tudása .Hogy véres volt ,annak több oka is lehet .Lehet hogy túl kemény voltál hozzá,akár hajszál ér is megpattanhatott.

Majd ha a köv 2 is ilyen lesz,akkor már érdemes orvoshoz menni .Ez nem halálos,és még nem is sűrgősségi dolog .

2016. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Utána ittam egy csomó kamilla teát és még egyszer kivertem, de sem a vizeletemben, sem az ondómban nem volt nyoma vérnek szerencsére. A vizeletem normális, szinte átlátszó volt.
2016. jún. 28. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!