Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen izzadásgátlót használtok?

Milyen izzadásgátlót használtok?

Figyelt kérdés
Sokfélét kipróbáltam már de egyik sem szüntette meg az izzadást,csak a szagokat semlegesítette.Olyan spray/kenős dezodor kéne ami magát az izzadást szünteti meg.Eddig egy ilyet próbáltam de sajnos nem volt 100%-os a hatás.Ha tudtok ilyet ami nektek segített akkor írjátok meg.

2016. júl. 3. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Évek óta ezt használom, ez a kedvencem.

2016. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én Niveát használok, nekem az vált be, de az a krémesebb, a golyósok semmit se érnek
2016. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Exodor izzadásgátló! Meglehetősen hatásos izzadásgátló. Lehet ,hogy többszöri használat után fog hatni, mert az eredmény attól is függ ,hogy mennyit izzadsz. Gyógyszertárba lehet kapni, de nem biztos, hogy lesz belőle készletük, akkor rendeltetni kell velük.
2016. júl. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
solutio antisudorica-t használok. nagyon jóóó!
2016. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocsánatot kérek. Senki se használja. Nagyon rákkeltő. Nem tudom miért forgalmaznak ilyen szert. Inkább mosakodjatok többször egy nap.Ez természetes folyamat az izzadás. Isten nem hiába teremtette így a szervezetünket.
2017. jan. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!