Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a péniszem homokóraalakú...

Ha a péniszem homokóraalakú (középen összeszűkül) akkor az egészséges? Ha nem akkor mit teheteke ellene?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég furcsán jellemzed, de szerintem ez fitymaszűkület lehet
2010. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az attólfügg h mitértesz a közepe alatt. konkrétan a péniszed közepe, ahol még nincsen a makk? vagy a makk környékén szűkül össze? mertha ott akkor fitymaszűkület. ha nemott akkor nemtom. ilyenéskész
2010. ápr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán érteni a problémát...
2010. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem fitymaszűkület lesz...

ha az akkor mit lehet ellene csuinálni? :S

2010. ápr. 20. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha az, akkor lehet tágítani... fürdés után türelmesen, szépen, hogy ne repedjen be, húzogatni.

Adnak hozzá a dokik krémet is, ami segít. Ha nem segít, akkor ejthet egy apró bemetszést a doki, amivel lazul a bőr a makkon. Az már elég segítség szokott lenni. Ha mégse, akkor végezhetnek mondjuk egy z-plasztikát (nézz utána a neten, gugli a barátod) és ha az se válik be, akkor jöhet a részleges metélés, ahol nem kell az egészet eltávolítani.... ezt ne is hagyd, mert a dokiknak a teljes körülmetélés a legegyszerűbb és leggyorsabb, de te így vesztesz a legtöbbet, én pl nagyon póruljártam és irtó ronda is lett és sok a gond vele.... ezért figyelj, hogy minél többet próbálj megtartani a fitymából!

2010. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
17:45 nagyon köszi :) megnézem
2010. ápr. 22. 21:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a testápoló nem jó rá?
2010. ápr. 25. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!