Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális 4nappal a körülmetélé...

Normális 4nappal a körülmetélés után?

Figyelt kérdés
Miután kádbol kiszállok (kamilla tea, nem sima vízbe) és rá csepegtetek egy kis betadine-t + bekenem neogranormonnal amivel bekötöm mert hozzáérni egyátalán nemtudok, utánna normális hogy fáj? vagy honnan tudom hogy begyulladt e? mi a teendő ha begyullad? tiszta pánikroham ez az egész dolog...

2016. júl. 18. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És ki metélt körül ? Nem mondott semmi tanácsot ilyesmire ?
2016. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kamillázás, betadin, neogranormon, kössem be, és most ugye felvan még dagadva és hogy az szépen lassan elmulik majd(ezt mondta, egyébként jó orvos) csak nem mondott konkrét napot vagy hetet hogy ''KB' akkorra már elmulik a bőrön a dagadás, énmeg parázok hogy pinám lesz:'DD
2016. júl. 18. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kamillázni úgy kell, hogy egy kis befőttes üvegbe kamilla és napi 3x 10 percig bele lógatod. Fürödni tilos mert a testedről lemosott kosz, bacik a sebbe kerülnek. Zuhanyozás oké, de akkor húzz rá egy steril zacskót hogy ne érje semmi a sebet. Betadine és neogranormon stb nálam nem volt, és a kötést is el kellet távolítani már a műtét napján este. Ha teheted hagyd szabadon a sebet otthon el vagy csupaszon is. 14 nap körülbelül amíg a felszívódó varratok kiesnek. Addig a merevedés nagyon kellemetlen. Váladékozás normális amíg színtelen, szagtalan sebsavó szivárog nincs gáz, esetleg felpuffad valahol és megnyomod finoman elkezd jobban szivárogni, azt óvatosan nyugodtan kinyomkodhatod. Ha mégse tudsz otthon maradni feszesebb alsó és gézlap elé, ha bele ragad azt is kamillával áztasd le.
2016. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de beföttes üvegbe hogy? mert akárhogy tartom kifolyikhameg az üveg falához ér akkor ugye érzékeny néha
2016. júl. 19. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi kicsit későn néztem vissza. Szóval én egy bébi ételes kis üvegbe lógattam bele a végét. Kicsit szerencsétlenkedve a szék szélén ülve. Néha hozzá ért de még ez volt a legkönnyebben megvalósítható. :)
2016. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!