Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális hogy a barátomból...

Normális hogy a barátomból csöpög az előváladék?

Figyelt kérdés
Az előző barátomnak kb semmi előváladéka nem volt csak pár csepp.A mostani barátomból meg szabályszerűen folyik és a boxerjén és a nadrágján is meglátszik.Néha azt hiszem hogy elment pedig semmi különöset nem csinálok:D Meg aztán csak szólna ha elmenne és nem spermázna össze mindent.Szóval a kérdés a következő akkor ez normális dolog? Köszönöm a valaszokat!:)

2016. júl. 20. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
normális. nem minden srácnak egyforma
2016. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

teljesen normális

legalább nem kell síkosítóra költeni :D

2016. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Mivel folyásról írsz:

Lehet korai magömlése, csak esetleg erről nem mer, nem tud neked beszélni.

Lehet vizelet is, csak azt előváladéknak gondolod, gondoljátok. A kis mennyiség természetes. A nagyobb mennyiség utalhat betegségre.

Lehet más betegség, zavar is a háttérben, de már a korai magömlés is maga a pszichoszexuális fejlődés zavarába tartozik.

Ülj le vele és kezdeményezz egy nyílt és határozott, szókimondó beszélgetést erről. Előtte olvas a neten a korai magömlésről is, hogy jobban képben legyél. Segítsd őt a meghallgatásoddal, megértéseddel. Aztán nézzétek meg a neten, hová tud, tudnátok fordulni, ha erre szükség lenne.

2016. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Acsi, nem vilagos, hogy mikor folyik neki?

Amikor aladnyul vagy meglat sexi fehernemuben flangalni?

Vagy amikor kiviszi a szemetet vagy nezi a hiradot? Nem mindegy!

Elobbi normalis, utobbi nem az!

2016. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Az lenne a baj, ha nem csöpögne...
2016. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

Nekem volt korai magömlésem, csak úgy, spontán is sokszor, amikor levittem a kutyát sétálni, amikor levittem a szemetet a kukába, amikor néztem egy krimit, és nem is láttam éppen benne jó nőt, mert férfit üldöztek éppen, amikor elmentem a boltba és a gatya jobban súrlódott rajtam stb. stb.

Az urológus azt mondta, ez egy olyan állapot, amin lehet javítani, de semmiképpen nem mondható normális állapotnak.

Szerencsére ez fiatalabb koromban volt és sikerült megtanulnom a magömlés kontrollálását.

2016. júl. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valaszokat!Látom félreértés történt hiszen nem tv nézés közben meg szemétkivitelkor olyan hanem az ágyban.:) Igazából miután hozzaerek"ott"már akkor érzem, hogy csöpög róla, pedig előtte én nem csináltam semmit.Most nem tudom, hogy ennyire begerjed és azért olyan amilyen, vagy valami más lehet az ok.:D Már átütött a nadrágján is, ezért lepett meg a dolog hogy létezik e ennyire nagymértékű elovaladekozas..:) Ezek szerint akkor igen, és ez normális?Nem hiszem, hogy korai magömlésről lenne szó, nem kezdő kisfiú már a barátom.
2016. júl. 21. 18:40
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező úgy gondolom a "csöpög" meghatározás túlságosan is durva !! Hogy erősebben jön az előnedve ,annak meg a nagyon aktiv szexuális izgalom az oka .Majd ha nem leszel számára már ennyire érdekes,nem fog neki jönni .

Amig itt kérdezgetsz,mert lusta vagy elolvasni a férfi nemi szervek működését,ne hozzál kellemetlen helyzetbe 1 fiút sem .Még itt sem ! Remélem ezzel a férfi társaim is egyet értenek .

2016. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért csöpög mert fel van izgulva.
2016. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem 8as, mert egy bunkó paraszt vagy! Nem szeretem a kioktatást sem kérdező sem válaszadó fél részéről.
2016. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!