Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Apró piros pöttyök a makkon...

Apró piros pöttyök a makkon kellemetlen szag mitől?

Figyelt kérdés
Egy ideje jött elő, hogy megjelentek apró piros pöttyök legelőször váladék is volt a fityma belső része pedig piros. Már elkezdtem kenni neogranormonnal és betadinnal ami szépen helyre hozta nagyjából. Később újra visszajött kentem rá egy másik kenőcsöt ami szintén sérült fertőzött börre van. Ettől teljesen visszahúzódik de amint abbahagyom a kenését újra vissza jön. Viszketés nem túlzottan van inkább nincs is csak ritkán. Égető érzés egyátalán nincsen. Mi lehet ez? Soha nem volt semmi problémám vele. Hogyan szedhettem össze? Próbáljam meg a canestent?

2016. júl. 23. 01:28
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha teheted, inkább bízd egy orvosra, minthogy kisérletezz magadon egy vírusos fertőzéssel. Ami a kukidon megjelent, csak a "jégcsúcs hegye".
2016. júl. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%

Nem szabad semmiféle "pöttyök" kezeléséről látatlanul nyilatkozni. Legtöbbször persze ártalmatlan dolgok ezek,de lehet bármilyen betegség, fertőzés részjelensége, tünete is.Ráadásul nem is lehet mindezt elintézni annyival, hogy kenje ezze azzal.És mi van a partnerrel akitől elkapja a gombásodást, fertőzést stb.Őt ki kezeli ? Tessék neki nőgyógyászhoz menni, addig óvszert alkalmazni , önt is lássa orvos hátha nem csak kis pöttyök vannak, hanem belső gyulladás amire komolyabb gyógyszer is kell.

A betegség nem csak az ami látszik ,hanem olyasmi is lehet amit ön nem észlel ,érez.

Persze tudom a TV-ben azt látja ha van valami panasza arra van valami szer, bekeni és elmúlik. Nos ez a reklámokban van igy, az életben nem. A reklám nem szól arról, hogy mitől van ez a tünet? Csak ez a tünet van ? Mi a betegség ? Szóval az orvosra szükség van és nem csak azért hogy irjon egy receptet.

Nézze meg www.potenciaklinika.hu oldalamat is minderről.


Dr. Fekete Ferenc

2016. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen a válaszokat! Eszembe jutott, hogy lehet valami allergia ha van ilyen. Mert mindig a strandolás után jött vissza eddig és strandolás után is kezdődött. Ha nem jártam ilyen helyre akkor elmúlt.
2016. júl. 23. 11:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem az oldalát. Balanitisz amire gyanakszom a kép alapján. Nekem ugyan így néz ki.
2016. júl. 23. 11:09
 5/9 A kérdező kommentje:
Orvoshoz forduljak vagy ön tud rá valami gyógymódot?
2016. júl. 23. 11:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Ő nem orvos, csak visszaél a névvel. Természetesen keress fel szakembert minél hamarabb!
2016. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

6 os,nem élek vissza a névvel,bemásolom honnan származik a válaszom.

Figyeljél kicsit jobban,mielőtt ilyennel vádolsz meg bárkit is .

"Nézze meg www.potenciaklinika.hu oldalamat is minderről.


Dr. Fekete Ferenc "

2016. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet gyulladás is,ezt baktériumok okozhatják.A szaga is ettől van ,ahogy a bacik bomlanak el .A kezelést nem addig kell csinálni,amig tünet mentessé válsz,min. 1 héttel tovább.Ilyet összeszedni nem nagy dolog .Legkönnyebb kézzel rávinni a fertőzést .
2016. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gyulladás vagy gomba is lehet,gombara jó a canesten krém



Urológushoz vagy bőrgyógyászhoz tudsz vele elmenni,az elsőhöz könnyebben be tudsz örülni,beutaló nem kell

2016. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!