Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » HIV fertozes oralis aktus...

Kiskuka kérdése:

HIV fertozes oralis aktus utan 1-2 nappal lehet tunet?

Figyelt kérdés
Penteken gumi nelkul oralisan kielegitett egy oromlany es masnap estere bedagatt a mandulam es kicsit fajt is a fejem tudom hogy 6 het mire csinaltathatok tesztet de nagyon nagyon parazòs vagyok ien teren kerlek titeket ne nevessetek ki 20eves paras fiu vagyok

2016. júl. 25. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nincs tünet.....és dzinte kizárt hogy fertőzött legyél...
2016. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Orális szex útján extrém ritka a HIV fertőzés - ehhez az kell, hogy legyen egy bemeneti kapu (seb) a péniszeden, és egy még vérző seb a lány szájában. A nyálban a vírus csak nagyon alacsony koncentrációban van jelen (ezért nem terjed pl. csók útján).

Ha pedig mégis sikerülne elkapnod orális szex révén: a vírus jelenlétére a testedben nem jönnél rá 1-2 nap alatt. A HIV fertőzés első stádiumában fellépő tünetegyüttes (ARS, azaz Akut Retrovirális Szindróma) a fertőzés után kb. 2-4 héttel jelentkezik és nem csak egy kis fejfájással fog járni. Magas (38 fok feletti) láz, izomfájdalmak, torokfájás, kiütések jellemzik - olyan az egész, mint egy rondább influenza.


Úgyhogy, nem kell paráznod, ez sokkal inkább egy megfázás, vagy mandulagyulladás, de az is lehet, hogy csak a frontot érzed. Ha nagyon parázol, a modernebb tesztek már 4 hét után megbízható eredményt adnak a HIV státuszod felől, úgyhogy menj el szűrésre... de én a helyedben nem félnék. Amiket leírtál, azok alapján kizárt, hogy HIV legyen.

2016. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Soha tobbet nem csinalok ilyet de nagyon paraztam mondtam magamban hogy nincs ien es erre masnapra beis dagatt a mandulam a kozerzetem se az igazi de ez mondjuk csak a para miadt sztem de 6 het utan elfogok menni mundenkeppen csakhat ugy beparaztam h aludni se birok bebeszelek magamnak mar mindent....
2016. júl. 25. 16:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg ami a legjobban aggaszt es azertis kezdodott a para hogy anti biotikumot szedek szedtem elotte meg mostis es megis bedagatt a mandulam ez az ami nagyon meg ijeszt
2016. júl. 25. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor meg még nagyobb marha vagy, hogy antibiotikumos kúra alatt örömlánnyal kavartál! Ráadásul óvszer nélkül!

Mégis mit vártál?

2016. júl. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
6 het utanna go szent laszlo aztan utanna raerek bepanikolni
2016. júl. 26. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!