Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Székletürítés közbeni ejakulác...

Székletürítés közbeni ejakuláció (merevedés nélkül) normális tevékenység? Székletürítés közben mindig nagy nyomás kell a széklet kinyomásához, lehetett ettől magömlésem? Erekció nem volt.

Figyelt kérdés

Egyik nap ültem a WC-n és iszonyatosat kakiltam, de erekció nélkül távozott ondó a péniszemből. Mint már írtam, nagyon nagy nyomással szoktam kiküldeni a kakit.


Az orvos szerint csak a nyomás miatt van. Ti mit gondoltok?


Megpróbáltam a jóízlés keretein belül nyilatkozni a történtekről.


2010. ápr. 17. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Normálisnak nem normális, de lehet alapja.

Ugyanis, a prosztata közel van a végbélhez (nem véletlenül "matatnak" az ember végbelében, amikor a prosztatát vizsgálják) és a férfiak G-pontja pedig a prosztata hátulján van valahol. És ha ez a pont megnyomódik (a kaksid által), akkor kiválthat spontán ejakulációt (merevedés nélkül; jut eszembe valamelyik filmben is volt ilyesmi, hogy a főhősnek spermát kellett adnia valamiért, de nem akart, erre a nővérke felnyúlt neki és lett is "anyag").

2010. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

én még ilyenről sosem hallottam

valszeg megnyomta a prosztatádat, és mivel ejakuláció nagy részét a prosztata váladéka képezi


orgazmusod is volt?

2010. ápr. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt orgazmuson. Pettyhüddt állapotban ejakuláltam. Épp ez a meglepő, eddig sosem fordult elő petyhüdt állapotban ejakuláció.
2010. ápr. 18. 12:21
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Hali!


Olvasd ezt a kettőt el, hátha megválaszolja a kérdésedet!

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__7..



Mondasz egy életkort is?

_ Am. megijedtél, amikor ez megtörtént? Vagy hogyan reagáltad le?

_ Kb. mennyi ondó távozott és milyen sebességgel?

____ Spriccelve vagy kifolyva? Egyben vagy több löketben?

____ Mégha nem is volt orgazmusod, de volt vmi hasonló "nyögésélményed" a WC-n? (Nagyon kellett... tehát megkönnyebbültél, sóhajtozva)

_ Erekció közben egy pici sem volt?


Amúgy nem kell félni, megesik az ilyen, csak nem mindenkivel és nem tudni milyen gyakran... :-)


Üdv: EE

2010. ápr. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok, (és ez sajnos sok embernek nem túl egyértelmű) fiú.


Nem ilyedtem meg, csak szimplán furának tűnt, mert ilyen nem fordult elő velem. Az ijedés akkor jött rám egy kicsit, amikor realizáltam, hogy mi is az a dolog ami kijött belőlem.

Sem a mennyiségét, sem a sebességét nem mértem.

Kifolyt, semmilyen különösebb fizikai erőt nem éreztem a péniszemben (mármint nem éreztem hogy valami nyomná kifelé, mint szokványos ejakulációkor), és csurgott, de rövid ideig.

Nem volt a wc-n nyögésélményem.

A hímvesszőm megduzzadt, de a lefele álló póztól nem emelkedett feljebb.

2010. ápr. 19. 14:35
 6/12 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Láttam, kiemelted megint a kérdésedet. Nem kaptál kielégítő választ a kérdésedre?

Megnézted az általam belinkelt két link tartalmát? Azokban sem találtad meg a választ a kérdésedre? (Abban bíztam, h. megtaláltad, azért nem is írtam vissza...)


Milyen kérdéseid maradtak még megválaszolatlanok? Tedd fel bátran!

Üdv: EE

2010. máj. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a választ, a nyomás volt szerintem az oka. Most már elég sokszor WC-ztem a kérdés feltevése óta, egyszer sem fordult elő, figyelek, hogy mekkora erővel nyomjam.
2010. máj. 28. 14:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább csak az ürítés "kimasszírozott" egy adag váladékot a prosztatádból, ami kicsepegett. Néhányszor volt már nekem is vastag tömör széklet esetén, főleg amikor pár napja éppen nem éltem nemi életet.
2012. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Moha- válasza:

Eppen most tortent meg velem is..;)

Tobb folyadekot igyal!

Szekrekedesnel, foleg amikor igazan gerinccsapolosan tavozik, (mintha keresztbetett labbal akarna kijonni), a fent emlitett okok miatt megesik.

Neha megesik.

Ha nem iszol megfelelo mennyisegu folyadekot, a szekrekedes es erolkodes konnyen aranyer kialakulasahoz vezethet, ami az ondo mellett a vert is helyzetbe hozza.

Ha jol megizzadsz nyomas kozben es a vegen meg ra is kopsz, akkor az osszes testnedved egy helyen keveredik a vecekagyloban....

Ha igazan faj, akkor a konnyed is lefolyik, hogy megkoronazza a mestermuvet.

Egy szo mint szaz:

Igyal tobbet, meg mielott szomjisagot erzel.

Ha meg szivsz is mellette, akkor be vard meg mig szivacsot kopsz.


Szeretettel olel:

Lenor

2014. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Miért kell annyira, nyomni?nem iszol eleget és nehezen jön ki a kaki?Mert túl kemény?Figyelj a megfelelő étkezésre.Mostanában jobb?
2015. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!