Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok és azzal a...

15 éves vagyok és azzal a kérdéssel szeretnék hozzátok fordulni hogy szerintetek gáz hogy ha 1 herém van? . Nagyon zavaró ez nekem mert így másnak érzem magam 1 herével. Még semmit különöset nem cselekedtem ez ügyben. Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

#Fb20020929
2016. aug. 2. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mitől van egy heréd?
2016. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nézd meg a gattaca filmet, abba is genetikailag nem tökéletes ember a főszereplő, lúdtalpas, stb
2016. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ajaj, a lehető leggyorsabban orvoshoz kell fordulni és le kell hozni a hasüregből az ottmaradt másik herét, mert elrákosodhat. De normális esetben ennek már 1-2 éves korban ki kellett volna derülni !!!
2016. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Furcsa, meg nem mindennapi, de gáznak nem nevezném. Úgyis csak te és a jövendőbeli partnereid látják. Nekik meg ellehet mondani, hogy ez van.
2016. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Felfoghatod úgy is, hogy ez benned egyedi, különleges. Nincs benne semmi szégyellnivaló, ráadásul senkinek nem fog feltűnni, csak az orvosodnak és a partnereidnek. Utóbbiaknak meg majd elmondod, amikor megérett rá az idő. Engem, mint nőt speciel nem zavarna a dolog, ilyen kis apróságon nem akadnék fenn, ha amúgy minden más rendben lenne egy pasiban és dúlna a szerelem.
2016. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
én a helyedben beültetnék egy műherét, vagy kettőt (elvégre az nem baj, ha több van, nem??) én szerencsés vagyok, nekem 5 van :) 17/l
2016. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mitől nincs 2 ? Egyébként 1 el is teljes értékű vagy .
2016. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindegy mitől nincs két heréje. Nem értem miért erre mentek rá. Nem gáz. Miért lenne gáz? Nem mutogatod mindennap. Max csak a párod fogja látni, ha neki ez nem fog tetszeni akkor nem hozzád való ennyire egyszerű. Később, ha szeretnél implantátumot ültethetsz be, de ha már megszoktad így akkor minek? :)
2016. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
mondom tegyél bele több implantátumot és akkor használhatod golyósmalomnak
2016. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
9 es ,nagyon nem mindegy,hogy ő miért nem találja.Az is lehet hogy van ,csak ő nem tud róla .No,ezért voltak ilyen válaszok,kérdések .
2016. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!