Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korulmeteles utan mikor...

Korulmeteles utan mikor vezethetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kedden korulfgnak metelni, es csutortokon vezetnem kene 1 es fel orat :s szerintetek lesz tole valami bajom?

Mas valasztas sajnos nincs. Valami otlet esetleg hogy hogy tudnam magamnak megkonnyiteni a gyogyulast stb


2016. aug. 5. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól még vezethetsz csak olyan alsó ruházatot vegyél fel ami kényelmes legfeljebb ha odaértél átöltözöl ha zavarna az ami rajtad van.
2016. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem a farkaddal vezetsz, már kedden is vezethetsz.
2016. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Az lényegtelen hogy mi mit hiszünk, valamelyiket mondd le, mert így nagy baj lesz!Vagy műtetsz,vagy vezetsz.


Muszáj amúgy mindenáron körülmetéltetned magad, vagy úgy érzed nincs más választásod?

2016. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyiket sem kell lemondanod .Ez már egy gyógyúló seb.Legfeljebb bekötöd.A doki remélem elmondta mi gyorsitja a gyógyulást,az meg nem csak 1 napra vonatkozik .
2016. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
... mondja ezt egy olyan, aki mindenkinél okosabbnak hiszi magát, közben nem is volt körülmetélése...
2016. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy keddi napon volt a körülmetélésem, pénteken vezettem kb 2×3 órát+ elballagtam. /dögmeleg volt, meneteltünk!/ kibírtam! Ennek már 7 éve...

27/F

2016. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2016. aug. 6. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!