Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hol tartsam a telefont ha nem...

Hol tartsam a telefont ha nem zsebben?

Figyelt kérdés
Ugye kihatással van a nemzőképességre ha egy férfi a zsebében hordja a telefont de gondolom nem én vagyok az egyetlen aki nem hord magával egy táskát mindenhova. Van ötletetek akkor hova tegyem mert még is csak nálam kell hogy legyen.

2016. aug. 7. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Vegyél egy nyakpántos tartót.
2016. aug. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Csizmában, mint a cowboyok.
2016. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
#1 mondjuk az meg a női nemzőképességre van kihatással, mert ritka hervasztó a nyakbatelefon :)
2016. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Ahol neked a legkedvezőbb helyen van .Csak 1 példát,amiről azt írták hogy rákkeltő,egészséges ember nem is létezne a földön .
2016. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem a rákkeltő hatása miatt keresek új helyet neki hanem a nemzőképességre gyakorolt hatása miatt.
2016. aug. 7. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Öm. Miért is lenne hatással a nemzőképességre?
2016. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pontosan már nem tudom de az egyik tanár a suliban tartott róla egy órát. A kibocsátott sugarak hatással vannak a spermiumszámra. De keress rá a neten.
2016. aug. 7. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Persze, ha használat közben van a zsebedben. Ha csörög, kiveszed, így a kibocsátott hullámok távol vannak a csomagtól. (Mondjuk így az agyad mellé rakod, ott is pontosan ugyanolyan káros.)

Minden tiszteletem a tanároké, de ezt a hülyeségüket be lehetne fejezni.

Ha olyan káros lenne a nemzőképességre, fogyatkozóban lenne a világ népessége...

2016. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!