Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Reggelente mikor felkelek...

Reggelente mikor felkelek merevedésem van, viszont mikor eljutok a wc-re,1-2 perc, addigra ez csökken vagy meg is szűnik. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

2016. aug. 8. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Te 81-ben születtél (a neved alapján)? Persze, hogy normális, de nagyon remélem, hogy 12 éves vagy.
2016. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már csak azért kérdem, mert eddig úgy volt, hogy a reggeli merevedés kitartott a vizeletürítésig, majd a vizelet távoztával lankadt a szerszám.
2016. aug. 8. 17:50
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
1-es vagyok. A 3-as nem százas, én is 81-es vagyok, lövésem sincs miről beszél. Nincs baj a farkaddal, de már a mi korosztályunkban is megjelenik az a gond, hogy ernyedtebbek benne az izmok, ezt lehet látni merevedésnél, hogy milyen szögben áll, vagy h milyen messzire lövell ki a sperma. Ha zavar van férfiaknak intim torna, de sztem amíg csak ennyi változás van, amit írtál, nem kell külön edzened rá. Ha nem megy jól a szex, akkor kell vele foglalkozni.
2016. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm!:)
2016. aug. 9. 18:01
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
No hogy tisztázzunk pár dolgot,a reggeli merevedések nem csak a vizelési ingertől lehetnek.DE ha ettől van,akkor ébredés után azonnal múlik,mert az agy már máshogy itéli meg a helyzetet.Alvás közben ezért ritka a felnőttek bepisilése,mert az agy a prosztatában nem teszi lehetővé a vizelet nyitó szelep kinyitását .Ennek a működésnek főleg szexnél van nagyon nagy szerepe .Örülj hogy neked ez teljesen normálisan működik .
2016. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem! De akkor eddig miért úgy volt, hogy vizeletürítés után lankadt a pénisz?
2016. aug. 14. 10:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert alvás közben az agyad irányit minden működést.Ahogy felébredtél,már erre egy másik idegrendszerrel is tudsz hatni,ha nem is könnyen .
2016. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ahha, vágom!:)
2016. szept. 11. 10:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Az 5 ös lényegében el is magyarázta az okát.
2021. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)
2021. nov. 8. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!