Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit fog csinálni az urulógus?

Mit fog csinálni az urulógus?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Holnap megyek urulógushoz,azzal a bajommal,hogy fáj a herém.

Azt szeretném kérdezni,hogy a doki mit fog csinálni,hogyan vizsgál meg?

Csak a heréimet nézi meg,vagy mindent?

Olvastam,hogy ilyen urulógiai vizsgálaton a péniszen lévő lyukon is benéz,azt meg nagyon nem szeretném,mert nagyon kellemetlen lehet.

Kicsit hülyén írtam le,elnézést kérek ezért,csak nagyon izgulok emiatt :/

Köszönöm a válaszokat.



2016. aug. 10. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
En azt hallottam hogy egy csovet vezetnek fel a hugycsovon keresztul es ugy nezik meg belul. Tobbet en sem tudok.:)
2016. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem :) a herét tapintással nézik meg.

Az a kérdés,hogy csak azt vizsgálják-e.

2016. aug. 10. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Én ugyanezzel voltam idén, és semmi ijesztőt nem csinált

19/f

2016. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Megtapogatja,és esetleg elküld ultra hangra.Ez egyik sem fájdalmas dolog .
2016. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok,akkor csak heretapogatásra számíthatok? :)

Ezzel megnyugodtam.

2016. aug. 10. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog péniszeden lévő lyukat nézegetni. Abból kenetet szoktak venni, de mivel nem az a problémád a hímvesszőt nem is fogja nézni.


Bemész. Felfekszel az asztalra póló fel, gatya le. Megtapogatja a heréidet. (Ultrahangra nem küld! Minden szakrendelőben van már ultrahang készülék az urológusoknak a kórházakban. Kivétel, ha valami nagyon pici kis községben mész el, max akkor nincs. Megnézi a vesédet UH-val, a hólyagot esetleg, és maximum a heréket, ha szükséges. Ha olyan jellegű a probléma, pl nem visszér akkor a prosztatádat is megfogja mivel attól is lehet herefájdalom.

2016. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamo77db ***** válasza:
100%
Tavaly ősszel voltam urológián, ultrahanggal ment minden. Abszolút nem fájt. A kellemetlen inkább az volt, hogy térdig le kellett tolni a nadrágot és mellkasig felhúzni a pulóvert. És az orvos is, az asszisztens is nő volt! Ezt add össze!
2016. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na,én ezért mentem magánba anno urológiára,mert ott elfüggönyözve a vizsgáló és csak az orvos megy be.


De a herét fogja manuálisan és esetleg ultrahanggal megnézni

2016. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!