Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik olyan készítmény, ami...

Létezik olyan készítmény, ami megnöveli a pénisz méretét?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki írná, hogy nincs ilyen és törődjek bele a 3,5 cm vastag cerkámba, szeretném jelezni, hogy a sportolóknak sem véletlenül lesz hatalmas dorognja, mert kitudja milyen cuccokat, tesztoszteron növelőket szednek. Ezt is érdemes elolvasni: [link]

"Normális" emberekre ez az életmód sem jellemző. Biztos vagyok abban, hogy megvan a tökéletes praktika a hímvessző méretének növelésére és lehet nem áll távol a valóságtól, ha kijelentem, hogy a szép mérettel ellátott embereknek nem áll érdekükben elárulni, hogy ne legyen konkurencia. De velem kivételt tehettek és légyszíves mondjátok meg nekem, hogy mi az amivel meg lehet növelni. Ha anno az NDK-s úszónőkből az évek során szőrös pasik lettek, akkor naivan higgyem azt, hogy egy ilyen jelentéktelen dolgot nem lehet befolyásolni? És igen...teljesen indokolható, hogy miért nem vagyok elégedett a méretemmel. Valahányszor lefeküdtem a barátnőimmel, semmit nem érzett, olyan vékony. Kb. mintha egy ceruzát forgatnék benne és röviddel szex után tönkre is mentek emiatt a kapcsolataim. Jelenleg nincs is barátnőm. :'(



2016. aug. 15. 12:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem te orvosi kezelésre szorulsz a komplexusaid miatt. Nagyon tipikus pszichiátriai tüneteket mutat a kérdésed, kérlek, fordulj szakemberhez.
2016. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik, főleg olyan nem, ami a körméretét növelné meg, a hosszát lehet plasztikáztatni, de azt sem ajánlanám, mert nagyon csúnya tud lenni a végeredmény. Olyan lányt kellene találnod, aki szeret, tudom közhelynek hangzik, de én is voltam ilyen helyzetben és rájöttem, hogy tényleg többet jelent nekem az illető, mint hogy farokméret alapján kiszelektáljam, jól döntöttem. Tanulj meg kézzel, szájjal is rendesen kielégíteni egy nőt, kevés férfinak megy ez jól, de meg lehet tanulni. Olyan is van, aki az egyébként nagy farkával nem tud egyáltalán bánni, az igen lelombozó tud lenni, sokkal rosszabb, mint egy vékony péniszű férfi, aki ügyes az ágyban.
2016. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha létezne ilyen dolog akkor egy hatalmas bevétellel rendelkező iparág épülne rá, hiszen a kereslet is nagy lenne ilyen dolog iránt. Ha nincs ilyen akkor te is tudhatod hogy nincs ilyen, különben ismert és elterjedt lenne.


A titkos köröket és józan gondolkodást nélkülöző összeesküvés-elméleted pedig mentális problémára utal. A saját komplexusodat másokat okolva próbálod feloldani, miközben senkinek nem "hibája" hogy milyen géneket örököltél és milyen lettél ezek által.

2016. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#1: Persze, te könnyen beszélsz, neked nincsenek ilyen gondjaid.

#2: A legrosszabb az, hogy a barátnőimet orálisan kellően ki tudom elégíteni, viszont utána egyáltalán nem élvezik a szexet. Olyan vékony a szerszámom, hogy "harangozik" bennük és borzasztó rossz érzés ezzel szembesülni.

2016. aug. 15. 12:28
 5/17 A kérdező kommentje:
#4: Elírtam, természetesen múlt időben kell érteni az utolsó két mondatomat.
2016. aug. 15. 12:29
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Nézd, muszáj elfogadnod, hogy vékony, de hidd el, van tapasztalatom, nem kevés és volt olyan párom, akinek kicsi is volt, vékony is volt és a mai napig úgy emlékszem rá, mint az egyik legjobb szeretőre, akivel találkoztam. És tudod miért? Mert odafigyelt rám. A nagyfarkú csávóim pedig általában baromira nem figyeltek semmire, sőt, amikor az egyiknek szóvá tettem ezt, közölte, hogy nála az a plusz, hogy ő 20 centi felett van és emiatt nem kell az előjáték, meg semmi. Hát nem esett jól. Szóval én már láttam több vastag péniszt is és mégis azt mondom, hogy tök mindegy, ráadásul a nagy úgy kitágítja a hüvelyt, hogy az aktus végén sokkal kevesebbet érezni belőle. A kis péniszre ráfeszül a hüvely, azt egész aktus közben érzem. Lehet, hogy a barátnőid tágabbak voltak az átlagnál, nem tudom. Egyébként a férjem sem egy nagy méret, nem ez alapján választottam. 35/N
2016. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
peniszpumpa :D
2016. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
7 es,te kevered a szezon a fazonnal .Alapból sem vagy tisztában dolgokkal .Fordítsuk meg a dolgot,ne a te méreted a rossz,hanem olyan barátnőket fogsz ki,akinek már timsózni kellene,hogy szükebbre húzza már .
2016. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Állítólag saját zsír befecskendezésével a vastagság időlegesen megnövelhető. Viszont ha van még mutatóujjad, akkor az is be tud segíteni az aktusban.
2016. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%

Ha lenne,minden férfinek térden alul érne .

Te csak ringasd magad abban ,hogy van,és keresgéljél.

Vegyél meg minden olyan készitményt ,amire az van írva,hogy megnöveli.Ezek legyártóinak,forgalmazóinak is meg kell élni .

2016. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!