Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van?

Fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés

Álló helyzetben ha nem érek hozzá nem jön le a bőr a makkomról de simán le tudom húzni csak akkor az a gond,hogy furán néz ki, mintha sok lenne a bőr...Ha lankadtan próbálom meg hátrahúzni úgy simán hátramegy...

De ha felvan állitva kicsit nehezebb. Ugye nem kell körülmetélni? Ha kell a műtét mennyire fog fájni? 13/F



2016. aug. 16. 19:49
 1/8 anonim válasza:
Csak akkor van, ha megakad a makkon. Nincs szűkületed.
2016. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint csak egyszerűen hosszú a fityma, de megfelelően tág. Nincs fitymaszűkület.
2016. aug. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Majd ha bekennéd kis síkositóval,bíztos nem maradna rajt.

Oké minden nálad .

2016. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koromnak ellenére nagyon sokat gondolkoztam már a szexen és remélem nem lesz probléma de ha mégis veszek kotont vagy sikositót és hogy már csajom is van remélem tényleg nem égek be XD
2016. aug. 16. 23:03
 6/8 A kérdező kommentje:
de amúgy amikor feláll akkor nem húzodik hátra a bőr ez mitől van?
2016. aug. 16. 23:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek huzodik automatik
2016. aug. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha mereven a fitymádat kézzel htra tudod húzni akkor minden oké,nem mi senkinek csúszik csak úgy magától hátra a fitymája
2016. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!