Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha korulmetelnek akkor fogok...

Ha korulmetelnek akkor fogok meg tudni onkielegiteni?

Figyelt kérdés
van egy enyhe fitymaszukuletem, szal lankadtan feljon, sot meg erekcio kozben is de akkor mar faj..
2010. ápr. 19. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Igen. A kielégüléshez nem kell fityma.
2010. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Igen, fogsz, csak nem ugyanúgy, mivel a fityma akkorra már el lesz távolítva.


De miért kéne körülmetélni kapásból?

_ Mennyire makacs a szűkület?

_ Hány éves vagy, Kérdező?

_ Próbáltad már a fitymatágító gyakorlatok -- kamillás ill. körömvirág krém -- papsajtfürdő kombinációt?

_ A fékeddel mi a helyzet?


Üdv: EE

2010. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ha még most elmész dokihoz,vagy használsz krémet akkor meg tudod úszni a körülmetélést,mert azt a legvégső esetben csinálják,az unokaöcsémnek komolyabb fitymaszűkülete volt,bár ő volt a hibás nem igazán mosta,ezt be is vallotta neki lazzítottak a bőrén,ne kérdezd hogyan,nem tudom.
2010. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

Ennyire enyhe szűkület nem vészes, krémmel lehet tágítgatni a fürdés után, csak kitartóan kell, finoman csinálni... ha nem válik be, akkor egy bemetszés jó, ami kicsi és gyorsan gyógyul... ha az se, akkor lehet plasztika, mondjuk, z-plasztika... ezek közül amúgy egyik se látszik, ha valaki ránéz...

Aztán, ha nem sikerül semmi, akkor lehet RÉSZLEGES metélés is, annál is a nagy része megmarad a fitymának.


Engem körülmetéltek és nagyon gáz, csak a gond van vele, ronda is és problémás, nagyon vigyázz, hogy minél többet megtarts a fitymából, nem viccből van ott.



Ja és a rosszul sikerült műtétek esetén a maszturbálás kicsit... hát... erről inkább nem is mesélek, mert még jobban megijedsz. Inkább csak koncentrálj arra, hogy minél több maradjon meg belőled!

Ha az orvos az egyszerűség kedvéért teljes körülmetélést akar - ami neked tuti, hogy nem muszáj - akkor hagyd ott és keress másikat. A te farkad....

2010. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

A papsajt-fürdő, csak ifjúkorban hatásos, kb. 9-10 éves korig!

Önkielégíteni pedig simán tudsz, mert tényleg nem kell hozzá fityma, ha esetleg teljesen eltávolítanák! De tényleg nem kell, hogy így történjen!

2010. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Ne is történjen, ha jót akarsz.... kerüld a körülmetélést
2010. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Bocsi a késői reagálásért, 20 vagyok, semmit nem próbáltam még, mert eddig végülis örültem a dolognak, mert nagyon sokáig tudtam késleltetni az orgazmusom, ennek meg nagyon örültek a csajok:D

Egyszer már gondolkoztam rajta h elmegyek orvoshoz, csak akkor keresett meg egy exnek a barátnője h sokat dicsért h milyen kitartó vagyok:D:D

Szal utána valahogy nem volt kedvem hozzá:P

De most már szeretném megcsináltatni, mert valahogy már nem olyan mint rég, meg így a csaj se tud rendesen leszopni:P

2010. ápr. 26. 21:50
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Csináltasd meg, csak nagyon vigyázz, kihez mész, nekem elrontották és hát, ahogy nézem most már egy ideje, igazából 10ből kettő körülmetélt általában elégedetlen... nehogy te is köztü(n)k legyél... igyekezz minél többet megtartani a fitymából!


Sok szerencsét és jó egész-séget!

2010. ápr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Utolsónak, ez marhaság. 10- ből kettő elégedett? Honnan tudod? Felmérést végeztél? Semmin nem változtat, ha kell, akkor kell, attól még ugyanúgy élvezni fogod a szexet.
2010. ápr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%

Kedves utolsó, én biztos vagyok abban, hogy 10ből kettő nem érzi jól magát, mivel sok éve foglalkozom ezzel a dologgal.

És nem élvezem a szexet, mert sajnos feszül, rosszul van varrva, amin utólag nem lehet segíteni. A makk kiszáradt, foltos, kérges, problémák vannak vele, te miért akarsz okos lenni, ha nem vagy az? Ne csinálj már úgy, légyszi

2010. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!