Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baj van, ha 14 éves (fiú)...

Baj van, ha 14 éves (fiú) elmúltam, és még egyáltalán nem volt magömlésem?

Figyelt kérdés

2016. aug. 18. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
nincs baj:)
2016. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én már húsz elmúltam, de nekem még soha nem volt spontán, csak szex közben. Ez nem olyan, mint a nőknél, a havibaj. Ha nincs, vagy csak nem veszed észre, nem gond.
2016. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Hogy lehetséges az, hogy még senki nem írta, hogy nem baj, hogy elmúltál 14? :(


Bocsi a sok "hogy"-ért másHOGY hirtelen nem ment! :D

2016. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ilyen gyorsan választ kaptam. Ha már itt az alkalom, kérdezek még egyet.

Jelent valamit, ha mindenhol szőrösödök, csak a hónaljamjál nem? Nem zavar, csak okozhat hosszútávon problémát?

2016. aug. 18. 23:34
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Dehogyis, eb pl a honaljamon szorosodok es a seggemen jobban, szerintem ez mindenkinek eltero
2016. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
A hónaljszőr később kezd nőni, mint a láb, kar és fanszőrzet. Visszatérve a magömlésre. Hogy érted, hogy még nem volt magömlésed? Önkielégítéskor sincs, vagy az éjszakai spontán magömlésre gondoltál?
2016. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fanszőrzet megjelenése azt jelenti, hogy már serdülsz, így valószínűleg nincs semmi gond, és nemsokára magömlésed is lesz!
2016. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Nem baj,az átlagos fejlettségűeknek,magasságúaknak 12-13 éves korunk elején lesz fanszőrzetük,az normális.


Ha maszturbálsz akkor jön ki átlátszó vagy fehér cucc?

Ha igen bőven serdülsz már.Ha még nem jön semmi,későnérő vagy.

2016. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha recskázol sincs magömlésed?
2016. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem baj, szerintem későn érő vagy.

Nem hencegésből, nekem kb. tavaly óta (13 éves korom óta) van rendes spermám, előtte is maszturbáltam, csak akkor ilyen átlátszó cucc jött még.

Amúgy te szoktál maszturbálni?Ha igen, akkor neked milyen a cucc, ami kijön?Ha még ilyen átlátszó, akkor még tényleg nincs rendes spermád, ha fehér, akkor van spermád.

14/f

2016. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!