Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 25 éves vagyok és még nincs...

25 éves vagyok és még nincs pajeszom, lesz majd? Van akinek csak 2X évesen (pl.27-28) kezd el nőni?

Figyelt kérdés

A szám felett a "bajszom" az nő rendesen (de elég hetente kb. 2x borotválkoznom csak), de az arcom két oldalán nem igazán, csak ritkásan, meg elég kevés (de az utóbbi pár évben talán egyre több)


Ez normális, és várhatom, hogy lesz majd, vagy sosem fog? Amúgy is kb. 6-8 évvel fiatalabbnak hisznek a koromnál, van hogy a személyim is elkérik ha italt veszek, lehet, hogy csak "későn erő típus" vagyok? Más meg már 17 évesen ha nem borotválkozik 3 napon át, úgy néz ki, mint Robinson Crusoe...


Volt valakinek hasonló, vagy ismertek ilyet?


Köszi (főleg az értelmes válaszokat)



2016. aug. 19. 16:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, hogy az állam alatt kb. az utóbbi 1-2 évben kezdett el igazán nőni, addig ott is kevés volt, illetve, hogy valami borostát szeretnék majd, azért (is) kérdezem.
2016. aug. 19. 16:10
 2/2 anonim válasza:
Én már 48 vagyok, de oldalt, az arcomon sose nőtt szőr, és pajeszom se volt. Mint az ázsiaiaknak. Rajtam kívül 2 olyan magyart ismerek, akiknek ilyen. Az egyik a legjobb barátom volt gyerekkoromban, a másik pedig az exem szeretője, akivek azelőtt én is jóban voltam. Johny Depnél nem szintén ez a helyzet?
2016. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!