Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik ezek a pontok a péniszemen...

Mik ezek a pontok a péniszemen? Képek lent!

Figyelt kérdés

Már régóta láttam ezeket a pontokat a péniszemen de nem tudtam be azonosítani őket. Eléggé megilyesztenek nem tudom mire gondoljak :S

Képek:

[link]

[link]

Valaki meg tudná mondani mik ezek? :S 14/F



2016. aug. 23. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2016. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Faggyú az olyan szőrtüszőkben, amelyekből nem nő szőr. Minden szőrhagymához tartozik egy faggyúmirigy, aminek a váladéka keni, zsírozza a szőrt, mert különben kiszáradna, töredezne. Viszont nem minden szőrhagyma aktív, de minden faggyúmirigy az. Ha minden szőrhagymából nőne szőr, akkor olyan szőrösek lennénk, mint a csimpánzok. Javíts a helyesírásodon.
2016. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! És ezek el fognak múlni?
2016. aug. 23. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem múlnak el, természetes jelenség.
2016. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Fordyce pöttyök.Ez nem betegség .Felesleges lenne orvos menni vele ,mert erre még semmit sem találtak ki .
2016. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volegenyemnek is van. Egyedi tole. Imadom.:)
2016. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.Én is 14 éves fiú vagyok és nekem is vannak ilyen pontok rajta, és utána olvastam, tényleg természetes a cucc.De nekem így alap állapotban nem látható, amikor feláll, akkor sem, csak amikor felfelé húzom a bőrt, tehát a makkom felé, akkor látom őket.

Engem nem zavar. :D

2016. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdésben 13 évesnek írtad magad és rövid fékről panaszkodtál,hogyan szólj róla otthon.

Ha már 14 éves vagy akkor el tudsz menni egyedül is urológushoz.

2016. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!