Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Cukorbetegségből eredő mereved...

Cukorbetegségből eredő merevedési zavart mivel lehet kezelni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

A cukor betegséget kell elsődlegesen kezelni .

Ha az ok eltűnik,vagy mérséklődik ,akkor az okozat is .

2016. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kivizsgált, inzulinnal kezelt cukorbeteg. Sajnos minden izgatás, előjáték hatástalan, nem merevedik csak félig a pénisz, és nagyon lassan, csak a sajátkezű maszturbálástól élvez el!
2016. aug. 26. 18:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Első alkalom volt, foghatjuk a stresszre is, de aggódom, hogy ez állandósult állapot. Hogy tudnám ezt diszkréten kideríteni? Nem szeretném megbántani a páromat...
2016. aug. 26. 18:20
 4/6 anonim válasza:

Nálam is hasonló a helyzet.Én elélvezek a barátnőm keze által,de csak félig merev a péniszem,behatolásra alkalmatlan. Magamnak fel tudom állítani rendesen,de nem sokáig marad kemény.

Te biztos vagy benne,hogy a cukorbetegség kavar be a merevedésednek?

2016. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó! Én nő vagyok. Sajnos szinte biztos vagyok benne, hogy a cukorbetegség következménye ez, másra nem tudom fogni. Plusz régebben volt egy szintén cukorbeteg férfi az életemben, és ugyanez volt vele a helyzet! :'(
2016. aug. 29. 17:26
 6/6 anonim ***** válasza:

A koleszterin szintre kell figyelni. Az ilyenkor magas, szokott lennni és az erek lassan egyre inkább elzáródnak a hatására. Arra 40-80 mg sztatin hatóanyagú koleszterin csökkentőt szoktak adni. Az segít rendben tartani a vér erek jó állapotát. Ez szokott lenni ilyenkor az elsődleges ok.


A cukorbetegségben az erek koleszterin plakkokkal való beszűkülése és lassú de biztos elzáródása általános probléma mindenhol a szervezetben. Ott is.


Esetleg a tövében finoman, egyik kezed ujjaiból gyűrűt formálva finoman tartsd szorítva miközben izgatod a herét és a péniszt.


Ami szintén hozzá járul a jó keringéshez és a bejutó vér benntartását elősegíti (ami feltétele), az a gingkoMax120 kapszula. Ez szintén a keringést javítja.


Még ami erre hat, az a cink pótlás. A béres vitaminban az is benne van, de azt most nem nem mondom, hogy a napi szükséglet hány százaléka.


Ezek így egyik oldalról a keringést javítják, az ereket tartják karban. A másik oldalról növelik a idegi ingert, a vágyat.

2016. okt. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!