Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hány éves korban kezd el...

Hány éves korban kezd el szőrösödni a pénisz körül?

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, 12 éves korom körül kezdett szőrösödni, de lehet, hogy kicsit korábban. És nagyon büszke voltam azokra a kezdeti, pár milliméteres szőrszálakra. Tisztára nagy fiúnak éreztem magam.
2016. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Változó,akár 12 től is lehet .
2016. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Nagy vonalakban elmondható, hogy a normál fejlettségű fiúknál a fanszőrzet 12 éves kor körül kezd megjelenni.Természetesen a korán érőknél akár hamarabb is és a későn érők esetében elhúzódhat 14 éves korig is.

És jól mondta az 1. válaszoló. A fiúk büszkék rá amikor elkezd nekik szőrösödni. Nagyfiúnak érzik magukat. Azután eltelik 2-3 év és az után érdeklődnek hogy érdemes csupasszá tenni, mert zavarja őket a szőr. Válaszom ezeknek is. Sehogyan! Rövidre érdemes vágni, de teljesen csupaszra nem. Teljesen férfiatlan a csupasz nemi szerv. Persze meg lehet ezt cáfolni. Csak hát nem véletlen, hogy az emberi testen bizonyos helyeken még dús szőr nő. Ezeknek bizonyos védelmi funkciójuk van.

2016. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Átlag fejlett,magas fiúknál 12-13 éves kor eleje körül,akinek 13 éves kora után csak az már kicsit fejlettlen,későnérő.


Akik nagyon alacsonyak azok gyakran évekkel később kezdenek csak szőrösödni van hogy csak 15-16 évesen akár,később lesz spermájuk és van hogy kisebb is amíg magasságra nem kezdenek picit nyúlni a nemiszervük is.

Itt is több 15 éves 155-160 cm magas panaszkodott hogy csak nincs vagy csak pár száll szőre van és alíg 10 cm.

De behozták a lemaradást idővel.



Én is osztom a véleményt hogy ne bkrotválja a férfi,/fiú csupaszra a péniszét,mert nagyon féfiatlan látvány.Ha túl dús a szőrzete elég ha fazonra,rövidebbre vágja

2016. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Nő vagyok és igenis borotváljátok csak fiúk! Ne csak mi legyünk igényesek.
2017. ápr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Csupasz nem igényes.


Az igényesség az ápoltságot jelent, nem a csupaszság főleg nem férfiaknál.Lányos fiúk esetleg csupaszok.Szőrzetet is kordába lehet tartani,fazonra szedni,férfias kinézetet megtartva

2017. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14
2017. ápr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kinek hogy... elég változó. Nekem 13 évesen kezdett.
2017. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
12 vagyok, és nekem már szőrös.
2021. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!