Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van komoly oka annak, hogyha...

Van komoly oka annak, hogyha megiszok egy pohár vizet fél óra múlva rögtön mennem kell és nehezen tartom vissza, de ha valamilyen üdítőt iszok, akkor 6 órán át is megvagyok vizelés nélkül?

Figyelt kérdés
Épp ma teszteltem. Máskor egy pohár víztől fél óra múlva mennem kell wc-re és nagyon nehezen tartom vissza. Most megittam egy pohár kólát ma és semmi, kibírtam a fél napot. Sőt, 3 liter üdítőt is ittam és nem kellett tőle 5ször wc-znem, mint a víztől. Csak egyszer.

2016. aug. 31. 04:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Arra tippelek, hogy a csapvízben lehet valami. Vagy bennem.
2016. aug. 31. 04:26
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Millió dologtól függ. Pl. attól, hogy mit, mikor, mennyit ettél előtte, hogy mennyi a hőmérséklet, hogy milyen tevékenységeket végzel előtte/közben/utána milyen intenzitással, stb.


Pl. amikor több rostos dolgot eszik az ember, többet kell innia, de attól még nem feltétlenül pisil többet, és ez azért van, mert a rostos kaja több vizet szív magába, mielőtt kiürül, és ilyenkor a többlet víz nem vizelet, hanem széklet formájában távozik.

2016. aug. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdekes.. nekem ez pont fordítva van, a testem azonnal megszabadul a felesleges színezéktől és egyéb mosléktól! Rendesen látni benne a narancs vagy zöld festéket! :-D

Arra tippelek, hogy mivel sok üdítőt iszol felgyűlt benned az a sok vegyi anyag, mikor vizet iszol azt mossa ki magából a tested! Felhasználja a tiszta vizet, hogy átmossa magát!

Tesztelj! Igyál 1 teljes hétig 3 liter vizet naponta, hogy úgy milyen! El fogmúlni mikor kitisztul a vesédből a rengeteg retek!

2016. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont, hogy most kezdtem el üdítőt inni. Eddig évekig egyáltalán nem, vagy ritkán ittam csak üdítőket.
2016. szept. 4. 02:41
 5/5 A kérdező kommentje:
És voltaképp... hiába ittam csak vizet, nem lett jobb
2016. szept. 4. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!