Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vsjon, miért hámlik a makkom?

Vsjon, miért hámlik a makkom?

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 19:52
 1/10 A kérdező kommentje:

Bocs, utólag láttam, hogy elírtam:

"vajon"

2016. szept. 2. 19:54
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Több ok miatt. Volt a közelmúltban óvszer nélkül szexuális kapcsolatod?
2016. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Megvan a fitymád?
2016. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Biztos megújul rajt a fedő réteg .Az egész testen kopik a bőr,csak nem mindenhol olyan látványosan
2016. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

#4.! Ejnye Professzor Úr! Ez nem olyan kígyó ami vedlik!

Biztos hogy más ok áll a háttérben. Ha a kérdező válaszolaz első két válaszra többet lehet mondani.

2016. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, van fitymám, és volt olyan szexuális kapcsolatom, elég sokat használtam a szerszámot az utóbbi időben, gumival is, és nélküle is. Jóval többet, mint szoktam általában. Gondolom, köze lehet ehhez.
2016. szept. 3. 09:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Aktus utáni napon enyhén piros volt a teteje a makknak, majd másnap kezdett hámlani enyhén. Emlékszek, régebb, sőt, még szűz koromban is nagyon ritkán volt ilyesmi, de aztán elmúlt. Most az aktusok miatt megijedtem picit, nem kéne komolyabb gond legyen belőle...
2016. szept. 3. 09:03
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Lehet a túl sok használattól kidörzsölődött és valami bacit is elkaphattál, ami sokkal könnyebben történik meg ha sérült a hámszövet. Lehet egyébként nem is lenne baj vele csak ez miatt tud fertőzni, mert a sérült hámszövet nem funkcionál rendesen. Aztán előfordulhat az is, hogy nem volt elég nedves amikor használtad, vagy a csajszi kicsit erőteljesebben végezte a dolgát orálisan.

Ezen kívűl lehet még gomba is. Használj rá gombaölökrémt, vagy bőrnyugtató kenőcsöt és pár napig tegyél le a szexről. Ha 5-6 nap alatt nem múlik el akkor ideje meglátogatni a bőt- és nemibeteg gondózót, nem sak neked, hanem a partnerednek is.

2016. szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Két-három nap alatt elmúlt. Mintha lecserélődött volna egy réteg, és kész.
2016. szept. 10. 12:07
 10/10 anonim válasza:
Én 16 éves vagyok, 3 nappal ezelőtt volt az első szexuális együttlétem, nekem először a herezacskómról kezdett el hámlani, azelőtt nagyon száraz volt, s tegnap fürdés közben észre vettem hogy a makkomról is lehámlott a bör, szerintem a szexuális együttlét az oka ;)
2020. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!