Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A párom péniszének a makkja...

A párom péniszének a makkja nagyon száraz, piros és érzékeny, van hogy viszket is. Mitől lehet ez? Babaolajjal kenegeti, az valamelyest segit. Mit lehet tenni, mivel lehet még kenni? Lehet bennem van a "hiba", tőlem kapott el valamit?

Figyelt kérdés
Igazából a párom problémája miatt irok.Pár hete kezdődtek a kérdésben irt panaszok.Kis pöttyök is megjelentek a péniszén.Először óvszerallergiára gondoltunk, de mostanában nem használtuk és mégis jelentkezett a probléma.Nemi aktusnál sem az igazi,hiába vagyok én nedves,kellemetlen az ő szárazsága. Tudni kell, neki nem volt mással nemi kapcsolata, nekem volt.Néha nekem is vannak viszketéses panaszaim,de más nincs .
2010. ápr. 22. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor tőled kapott el valami bűbájt(bajt)
2010. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gomba. Nőgyógyász vagy urológus mielőbb, adnak győgyszert (kúpot, kenőcsöt). Mindkettőtöket kezelni kell, hogy ne fertőzzétek vissza egymást.
2010. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát ez sajna gomba lesz!
2010. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én már voltam nőgyógyásznál,kenetvételen,de még nincs eredmény.Ettől féltem én is,hogy gomba. :(
2010. ápr. 22. 09:57
 5/6 anonim ***** válasza:

mindenféle trutymákot rákenegetnek a péniszükre, de még a csajok is a pinájukra, aztán meg csodálkoznak h nemjavul, meg rosszabbodik, meg miez, meg stb.

tudjátok h létezik nőgyógyász, meg urológus, meg bőrgyógyász? na ők erre vannak kitalálva, hogy az ilyen dolgokat meggyógyítsák 2-3 nap alatt. csak alig mennek hozzá, inkább rákennek babaolajat, meg mindenféle szart amit otthon találnak.

2010. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az utolsó válasz irójának: Igazad van abban,hogy a felsorolt szakemberek-orvosok- azért vannak,hogy segitsenek,kezeljék az embereket,ha valami panaszuk adódik.Csak sajnos a magyar ember olyan,hogy inkább vár és vár,amig nagyobb baj nem lesz és az utolsó pillanatban megy el csak orvoshoz.

A babaolaj meg sok mindenre jó,ha nem tudnád,nálunk az mindig van itthon,mivel két pici gyermekem van!

2010. ápr. 22. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!