Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok és olyan...

Illés Dani kérdése:

16 éves vagyok és olyan problémám lenne napi többször random erekció lép fel. Legfölsőbbként ülésnél és amikor a barátnőmmel vagyok. Ez sokszor kellemetlen helyzetekbe hoz! Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
azért az ülést és a barátnőmet hoztam fel mert annál a legsűrűbb szinte elmaradhatatlan a hatás de ez beszélgetés közben wc bármilyen helyzetben elő fordul... előre köszönöm a válaszokat!

2016. szept. 11. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez 16 evesen teljesen normalis, 20 eves korodra mar nem lesznek ilyen gondjaid, 60 eves korodra meg mar semilyen merevedesed nem lesz :D
2016. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kamaszkor és a hormonok. Meg persze a barátnőd. :)
2016. szept. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
60 évesen még simán lehet merevedésed, 20 éves korban (meg utána pár évig) is még meglephetnek ilyen nem kívánt merevedések, de egyébként igaza van az elsőnek, ez a korral jár.
2016. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj. Kérd meg, hogy segítsen rajtad. ;)
2016. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60 éves korban impotencia? Nem valószínű. Egyébként ez velem is megtörténik, figyelj, ha valaki ezért megvet... :D
2016. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel 16 éves vagy, így az úgynevezett középső serdülőkorban jársz. Mindenkivel fiúval előfordul ilyenkor, hogy hímvesszője megnagyobbodik. Ez történhet egy gondolattól, történéstől, vagy csak spontán. Mikor a barátnőd közelében van, a hormonjaid "fellángolnak", így azonnal jelet küld lentre. Télen, ősszel könnyen megoldható letakarása egy kabáttal, pulóverrel. Nyáron kicsit nehezebb, és kínosabb helyzetekbe kerülhetsz. Hidd el nem nevetnek ki ezért, minden fiú átmegy ezen! 20 éves korodra már kinövöd, addig megnehezíti napjaidat. Ha meg a barátnőd meglátja, segítsen rajtad. :)

2022. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!