Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van a piszoárok alatt...

Miért van a piszoárok alatt mindig akkora tócsa?

Figyelt kérdés
Amikor bemegyek a férfi mosdóba már lehet érezni a szagot... Én általában piszoárba szoktam pisilni, de alatta meg körülötte mindig tiszta olyan minden. Na most, megnéztem hogy a WC-be i így van e. Az egész fülke össze-vissza volt pisálva. A faltól kezdve az egész kő, WC ülőke minden. Arra szeretnék választ kapni, hogy ez miért van? Vagy valaki ezt poénnak szánja? Valaki magyarázza el legyen olyan kedves!

2016. szept. 13. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Van pár pontagyú ostoba idióta aki szándékosan a falra hugyozik, jól végigpermetezi a csempét, aztán röhög mint egy félkegyelmű. Az ilyenek többnyire azon a szinten vannak, mint mikor az ötéves kisgyerek a kukijával játszik a házuk előtt a porban. Nekik ez marha jó király poén, összepisálni a vécét. Ők azok akik a budit se húzzák le púpolás után, és ott illatozik a csokisvirsli egész álló nap a sloziban...gusztustalan!!! Sőt olyat is láttam már, hogy a piszoáros részt szarta össze valamelyik IQ-csatár autista barom, ha megláttam volna, az tuti hogy akkora maflást kapott volna hogy ha nem akarja, akkor is összeszarja magát, nem értem mit kell a piszoáros részt összerondítani, nem európai dolog, az ilyet a vadonba kéne kipaterolni, ott aztán kedve szerint élhet, mint a vadállatok.
2016. szept. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Hát igen,van ahova ki is van írva," Ha rövid a farkad,közelebb kell állni.Nem kell a Wc ből Balatont csinálni "
2016. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
No,azért van ám 1 idős,öreg korosztály is,akinek nagyon gyenge a vizelet sugara.Majd 70 körül már másként tennéd fel a kérdést .Netán egy prosztata műtét után .
2016. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tudom te hova jársz pössenteni, de én ezt - kulturáltabb helyeken - egyáltalán nem tapasztalom. Persze ha egy vécét 2 hetente takarítanak, akkor előfordulhat...
2016. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Azert mert mint nekem is, mindig összevissza megy. Ha hátrahúzom akkor gyakran csöpög lefele miközbe a sugar a wcbe megy.
2016. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
81%
Ezeket ti hol tapasztaltátok? Plázákban, suliban vagy hol?
2016. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert részegen összehugyozzák
2016. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy csöpög a szifon....
2016. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Mifelénk németben jobb helyeken van egy szokás.

Ülve is lehet pisilni.

Nem fröcsköl, akár csöpöghet is...

2016. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
#9: Hát nem tudom, én inkább nem ülök rá a piszoárra.. :P
2016. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!