Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet ez merevedési gond...

MarciNagy kérdése:

Lehet ez merevedési gond férfiaknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok Ákos vagyok.

Szeretnék előre is NORMÁLIS válaszokat kérni, nem vagyok hülye, se semmi csak nem vagyok tisztában a dolgokkal.


Szóval, kezdeném avval, hogy mostanában észrevettem pár dolgot a merevedésemnél. (17/F)

Támpont képpen 15 éves koromkörül rohadt sokszor volt sokszor csak úgy spontán a semmitől és társai, ez nem tudom hogy természetes volt-e, vagy a serdülés és hormontúltengés korszakában voltam és az váltotta-e ki.

Erre így visszagondoltam és összehasonlítottam a múlttal.

Mostanában nincs annyiszor, normál állapotban mikor egésznap itthon vagyok és átlagos dolgokat csinálok akkor 3-4x egy nap. A merevedés menetével nincs gondom, gyorsan feláll és minden rendben van. Rendelkezem barátnővel akinél ugyan úgy minden megy, tapira és társaira mindenre reagál 90%-ban ahogy kell.

De múltkor, leszeredtünk volna feküdni ami tök spontán jött az izgatottság miatt. Előtte ugyan úgy megvolt a merevedés úgymond ruhás szexnél és smárolás közben, amikor viszont elmentem a gumiért lelankadt.Mert tudni kell hogy nagyon gyors a vérkeringésem és onnantól alig akart fölállni bármire, kicsit paráztam azt bekel vallani azért hogy valaki meghall, aztán mivel szerintem ez a félelem miatt nehézkesen állt fel, ez ráerősített erre a "parázásra".Tehát nincs a méretemmel gondom se a teljesítményemmel, nem erre paráztam rá jóval előre.Elégedett vagyok szóval ez kizárható.

Ez normális? hogy küszöbölhetném ki? 3 hónapja nem feküdtem le senkivel és régen is előfordult ez más lánynál, de ott kevésbé és pár szex után minden normális volt..Talán belül félek normális reflexként hogy nem leszek jó? vagy mi lehet?

Mellé ahogy meséltem az elején, általánosságban is kicsit kevesebbszer van merevedésem, ez mivel függhet össze? nem tudom hogy ez abnormális-e, csak viszonyítok a 14-15 éves dolgokhoz.

Normálisan eszem, mondhatni nem eszek gyorskajákat gyakran és egyéb szemetet.Olvastam hogy összefüghet az öltözködéssel, mert szűkebb ruhában nagyon gátolja a dolgokat és gyakran ebben a szűk stílusú farmerban járok. Ha jól tudom pszichés okai is lehetnek, mostanság nem nagyon stresszelek, normális szinten van bennem úgyérzem. Sokszor inkább félek dolgoktól, szituációktól az életemben és az idegesség van jelen de az régen is megvolt.

Lehet nincs semmi gond és ezek természetes dolgok csak én parázok rá és ettől rosszabb?

kaphatnék tanácsokat?

Kifejtettem mindent, ha valamit tudni szeretnétek még kérdezzetek és várom a válaszokat, köszönöm!



2016. szept. 15. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy magad is leírtad, az a legvalószínűbb, hogy az idegesség miatt lankadtál le. Ha nyugodtabb leszel te is és a körülmények is, nem lesz gond! Akár a barátnőddel is nyugodtan beszélgethetnétek erről, hátha ő is segíteni tud neked ellazulni közben!
2016. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is erre helyezem a pontot.

De alapból egy (nem nagyon) parázós ember vagyok és nem mindig tudok ellazulni a dolgok kezdeténél, aztán megszokom.

Valami tanácsot kaphatnék ezekhez hogy hogy érhetem el a lazaságot és a jó hozzáállást?


Mellé mi a vélemény erről a merevedés változás gondolatomról? normális a jelenlegi szám és gyakoriság?

a régihez viszonyítottam de az lehet csak nagyon a serdülés miatt volt

2016. szept. 15. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:

valami hasonló van nálam is emiatt már fél éve nem voltam csajjal

Merevedéssel nincs gondom amikor még csak simogatjuk egymást de közbe meg arra gondolok hogy amikor oda jutunk lelankadok

A volt barátnőm annak vette hogy nem kívánom pedig nagyon szerettem

Jó lenne valakivel megdumálni ilyen dolgokat aki nem nevet ki emiatt

20 f

2016. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a merevedés azért folyamatosan csökken.

Amikor elkezdődik az egész bárhol- bármikor felállhat.

Aztán akár egy év mulva már ritkábban.

20 éves korra már utcán pl sosem áll fel.

23-ra ha iszok akkor nehezebben áll fell még egy jó csajra is. Én most itt tartok. Még nincs gond de ha így megy tovább ki tudja mi lesz 10 év mulva.

2016. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!