Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális péniszméret?

Ez normális péniszméret?

Figyelt kérdés

Elég zsíros a szeméremdombom. Felizgult állapotba 13-14 cm hosszú úgy hogy enyhén oda nyomtam a vonalzót a tövéhez. Vastagsága 4 cm. (mérőszalaggal mértem 12cm kerület és elosztottam 3,14 el és kerekítettem 4 re mert amúgy 3,8) Kicsit aggodalomba estem mert néhány oldalt előtte megnéztem meg kérdést és egyszerűen már nem tudjam mit higgyek el meg mit ne.


Elég kicsinek érzem, de ezzel elvileg nem csak én vagyok így átlagosan. Igaz hogy nagyon számít a méret vagy inkább hogy hogyan használom? Meg ezzel a mérettel mennyire lehet boldogulni? 19 F


2016. szept. 24. 10:19
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:

Tökéletes méret, ne görcsölj ezen.

"Igaz hogy nagyon számít a méret" - nem.

Az számít, hogy hogyan viselkedsz a lánnyal.

2016. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem a viselkedéssel nem lenne probléma. Gyengéd vagyok és tudom hogy az előjáték is sokat számít. Most valamivel megnyugtattál.
2016. szept. 24. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, hogy megnyugtassalak, nem sokkal vagyok idősebb, mint te és nekem is ekkora 14 cm és 3,8-4 cm, de mikor a barátnőmmel vagyok sokkal nagyobbnak érzem, mert ő megadja nekem a magabiztosságot.

Nem kell görcsölni, sok férfi nálad sokkal kisebb mérettel is boldogul. Persze első randin ne ezzel kezd a dolgot, amikor meg odajuttok, akkor úgysem fogja méregetni. :)

2016. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, azért nem annyira aggódok hogy egyből erre fogok kérdezni hogy jó e neki ez a méret. Csak tudod azért megvan bennem félelem hogyha odáig eljut a szex. Köszi a nyugtatást. :)
2016. szept. 24. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy?!?!


Nem lehet növeszteni (akárhány reklámot tolnak az arcodba hogy plusz 6 centi), akkor meg minek ezen rágódni? Tanuld meg használni azt ami van.

2016. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 12.. 19F létemre. Van egy baratnom,aki szeret,és semmi gond nincs köztünk. Tudom,hogy a suliban ,meg itt mindenkinek 17-20 kozott van,de én nem 1x láttam pl strandon olyan embert,akinek ki sem latszott mert szőrös volt. Az nem tudom lehetett e 10cm,de 4 gyereke volt a manusznak és egy szép felesége volt. Szóval érted. A kismellű lányok is elkelnek minden gond nélkül,ha cukik,adnak magukra. Szóval noo para.
2016. okt. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!