Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek? 13 évesen bicikliz...

Mit tegyek? 13 évesen biciklizés közben megcsavarodtak a heréim és sajnos ki kellett venni őket.18 vagyok de még mindig úgy nézek ki mint egy 14 éves. A farkam sem nőtt. Mit tehetek? 18f

Figyelt kérdés
a pótlását megoldották műherével, és hormonokat is kaptam, de azokra nagyon rosszul reagáltam. dühkitöréseim voltak nagyon sokat híztam és anyu azt mondta akkor hogy elég, az orvosok nem akarták de anyu az anyukám és én sem akartam tovább szedni. Azonban most úgy nézek ki mint egy 13-14 éves. az durva az egészben h menthető lett volna a herém, de nem szóltam, titkoltam, fájt nagyon, és sajnos mire 14 évesen kiderült addigra elhaltak már... van lehetőségem valaha is kapcsolatra valakivel? a helyzet az, hogy pl míg a korombeliek már mással foglalkoznak nekem az érdeklődési köröm sem változott, de sajnos tudom h otthonról el kell mennem majd nemsokára, koliba egyenlőre, és nem tudom mit fogok csinálni, ugyanis nem maradhatok örökké egyedül... a szex meg nem érdekel...
2016. okt. 3. 21:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
Tudom, hogy sablon, de komolyan gondolom, hogy lesz az még jobb is,a középiskola volt életed legnehezebb fejezete ilyen szempontból.:)
2016. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
S a műhere az milyen?
2016. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami történt! :(

Viszont egy 14-nek kinéző 18 éves? Főnyeremény. :) Kár, hogy nem érdekel a szex...

2016. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
olyan mint a nőknek a mell implant csak ez kicsi és here alakú, nem lehet megmondani hogy nem az eredeti van bent... a hormonokról még azt elfelejtettem hogy a hajam borzalmasan hullott tőle... és nem akartam kopasz sem lenni. és jah, a középsuli rohadt nehéz volt. idén végeztem, de még nem mentem egyetemre, mivel most szünetelek, vagyis anyuék megengedték, mivel kitűnő lettem, és megvan az angol emelt szintűm is, kivéve nyelvtanból, abból csak négyes lett. amúgy meg a hangom is kicsit gyerekes...
2016. okt. 3. 22:02
 5/11 anonim ***** válasza:
ÉS nem is áll fel?
2016. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
egy kicsit érdekel, csak a helyzet h kb havonta 1 vagy 2x. amúgy van merevedésem is, csak éppen sprma nem jön belőle.. jó érzés ha hozzányúlok.
2016. okt. 3. 22:04
 7/11 anonim ***** válasza:
És hány centi most a péniszed? Felállva persze.
2016. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
12 cm én pedig 168 cm vagyok és 47 kiló. tiszta gyerek alkatom van... :(
2016. okt. 3. 22:07
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Hagyjad már a sajnáltatást:D Nekem egészségesen 13 centi 17 éves korom óta. 18 éves koromban már elértem a mostani magasságomat, 179 cm-t és 60 kiló voltam és semmilyen hátrányt nem éreztem a csajozás terén. Ehettem bármit és bármennyit egyetlen, deka sem rakódott rám.
2016. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

Még olvasni is rossz volt a baleseted, nagyon sajnálom. A problémádban egy kicsit megnyugtathatlak, 21 éves vagyok és úgy néz ki mint egy 17 éves. :D 180 cm, 60 kg, babaképű srác vagyok, szóval valamelyest áttudom érezni a helyzeted.


Mivel fogalmam sincs, hogy ezek a hormonok mennyiben járulnak hozzá a növekedéshez meg ilyenekhez így csak annyit tudnék javasolni, amit én is teszek most: kondi.

Szedd kicsit össze magad, legyen önbizalmad és sokkal jobban fogod magad érezni az emberek között, és biztos vagyok benne, hogy még egy barátnő is a horogra fok akadni. :) Ha vannak barátaid, valamelyik biztos akar kondiba járni, vele kezd el, 2-en sokkal jobb mint egyedül.

2016. okt. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!