Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok,19 cm a pénisze...

15 éves vagyok,19 cm a péniszem. Ez baj lehet?

Figyelt kérdés
Kb eg hónapja töltöttem be a 15-öt, 184 cm magas vagyok eléggé vékony és izmos. A péniszem meg 19 centi. Megnéztem neten több helyen is hogy mennyi az átlag ami 14-15 cm felnőtteknél. Ebből szűrtem le hogy a farkam "nem kicsi". De ez baj lehet? Sok helyen olvastam hogy a lányok igazából 16-17 felett nem szeretik. :( Nem mondom hogy kétségbe vagyok esve, de nem tudom mi az igazság. Válaszokat előre is köszönöm:D

2016. okt. 6. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem baj.

Ez azért még nem az a hú, de nagy kategória. De nyilván ha kellő előjáték előzi meg az együttlétet és közben is figyelsz az adott lányra, nem leszel durva, akkor nem lesz semmi gond.:)

2016. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most vékony vagy ízmos vagy? A kettő egyszerre nem megy.
2016. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
jajj de álszent kérdés...
2016. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen, baj. Itt csak az operáció segíthet. 5 centit legalább le kell vágni.
2016. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem baj

16/F

2016. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szamo77db ***** válasza:
Ha lány lennék, én nem örülnék neki, az biztos!
2016. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az én barátomnak 17cm, de alig tudunk szexelni,nekem előszőr mindig nagyon fáj,pedig előtte rendesen felizgat. :(
2016. okt. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 20 éves vagyok, és már 8.-ban "bitang" volt a becenevem. Alaphelyzetben akkora a farkam, mint a barátaimnak állva. Ökölnagyságú makkal rendelkezem, és 21 cm a hosszúság. Eddig kb 6 lánnyal feküdtem le, mindenki imádta, az utóbbi barátnőm lehet csak ezért volt velem. Tegnap voltam egy luxusörömszerzésen, amikor meglátta a farkam a ribi, kitört rajta az öröm és az egész aktus közben azt magyarázta, hogy ez milyen jó és mennyire szerencsés vagyok. Te is az vagy. Nem mindenkinek adatik meg, használd rendesen! Alohááá
2016. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!