Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért görbül a farkam lefele?

Miért görbül a farkam lefele?

Figyelt kérdés
mit tegyek hogy egyenes legyen ne olyan lefele hajló görbe? nagyon idegesít hogy amikor áll lefele hajlik és nem anyira merev hogy teljesen álljon mit tegyek hogy egyenes és hogy merev legyen ne olyan puha. 13/f
2016. okt. 12. 09:03
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
igen kemény de nem teljesen mint a barátomnak kicsit puha
2016. okt. 15. 16:30
 12/22 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, mennyire kemény a barátodé?

Egyébként nem vagyunk egyformák. Abban is lehet különbség, hogy kinek merre görbül, milyen szögben áll és mennyire kemény.

2016. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
onnan tudom hogy a pasim de amugy eszt valahogy nem lehetne megváltoztatni?
2016. okt. 16. 14:24
 14/22 anonim ***** válasza:
Ja, én arra gondoltam, hogy csak barát barát, de most már értem. Nem, ezen nem tudsz változtatni, házilag legalábbis semmiképpen. Marad az urológia, de ha nem komoly, akkor valószínűleg fölöslegesen aggódsz.
2016. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
hát urológiára én nem megyek házilag nem lehet?
2016. okt. 16. 14:33
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem. És ilyesmivel tényleg ne is próbálkozz, mert csak megsérülsz! Inkább fogadd el magad így, ahogy vagy!
2016. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
nem megy akkor lehet hogy a barátom szakítani fog velem ilyen undorító gyerekkel biztos nem állna össze
2016. okt. 16. 19:00
 18/22 anonim ***** válasza:

Ha komolyak a szándékai, biztosan nem fog ezért otthagyni téged.

Nem azt írtad, hogy csak egy kicsit görbe? Az miért lenne undorító? A fiúk jó részének nem tökéletesen egyenes!

2016. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Miért lenne undorító? Mi az undorító? Van akinek ilyen van akinek olyan. Ha meg ezért van veled akkor szégyellje magát! A görbület az görbület, fogadjon el úgy ahogy vagy! Te is önmagadat! Ha meg nem elég kemény, akkor nem elég kemény, ilyen férfi is van. Olvastam már olyant hogy akinek húspénisze van annak nem minden esetben lesz betonkemény farka erekciónál. Légy boldog azzal amid van! :)
2016. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat nagyon sokat segítettetek még egyszer KÖSZÖNÖM! :)
2016. okt. 17. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!