Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért 17.5 évesen nyúltam...

Miért 17.5 évesen nyúltam meg? Kb 171cm voltam, és hirtelen 8-9 centit nyúltam, és így lettem 179-80 cm magas. Miért?

Figyelt kérdés
Előtte már szőrösödtem is, a honaljamon is, a nemi szervemnél és az arcomnál is, akkor hogy hogy most nőttem? A hangom is mély volt. vagy ennek nincs köze egymáshoz? 17/f

2016. okt. 19. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csak olyan hormonok vannak amik a szőrnövekedést segítik, hanem olyanok is amik a növekedést. Nálad most törölte ki a csipát a szeméből a növekedési hormonod, így most nőttél nagyot. Ennyi.

Egyébként a csontok fejlődése kb 21-25 éves korunk körül fejeződik be teljesen, addig folyamatosan növünk, csak más ütemben (nyilván az utolsó években már látványos változás nem történik). Van aki 14 éves korában már magasságra nem nő tovább, de van aki úgy, mint Te, közel 18 évesen még nyúlik egy nagyot.

2016. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Pontosan ugyanannyi idős vagyok, mint te , és például az én "melleim" is most kezdtek meg igazán fejlődni, nyilván lány vagyok. :D
2016. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Genetika, gyermekem, genetika.
2016. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!