Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Serdülőkorban hogyan lehet...

Serdülőkorban hogyan lehet gyorsabbá tenni a növekedést?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal, hogy idővel mindenki eléri a genetikailag meghatározott testét. De ha van rá mód, akkor szívesen gyorsítanék ezen.

2016. okt. 19. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt a folyamatot sajnos nem tudod meggyorsítani.
2016. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztosan van rá lehetőség! Nem túl egészséges, de számomra ez a legkevesebb.
2016. okt. 19. 21:50
 3/10 Emil40 válasza:
Dohányozz
2016. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jód pl csökkenti a növekedési hormonok csökkenésének mértékét. De ehhez elég nagyon kevés is. Én így tenyésztettem 30cmes varangyokat. Ám az nem serkenti a növekedést, hanem annak időtartamát növeli. Azaz később áll le az egyed a növekedéssel.


A hirtelen növekedés amúgy nem jó. Sok energiát igényel, sérülékenység fokozottan fennállál. A rendellenességek kialakulása is sűrűbb. Ne akard azt te magadnak. Csont növekedés fájdalmas, ha gyorsan megy végbe és ha az izomzat nem követi, deformáció és porcok túlterhelése oda vezet, hogy gyorsabban is öregszik az adott testrész. Ti. az ízületeketnek tehermentesítését nem látja el az izom, gyorsabban kopik.


Inkább nézz szembe a ténnyel. Kérdezd meg szüleid, nagyszüleid mikor álltak le a testi fejlődéssel. Ebből kiszámolható a közelítés, ami a te esetedben is igaz lesz.


De az iszom növekedését később is el lehet indítani, ám a váz egy idő után nem nő.

2016. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nagyra értékelem, hogy elsoroltad a hátrányokat, ám engem ez érdekelne a legkevésbé, mint már mondtam. Valóban jóddal ezt el tudnám érni? Komolyra fordítva a szót - hogyan tudnám elérni?
2016. okt. 19. 22:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Jód dal pont azt éred el, hogy hosszabb ideig tart a növekedés. Neked a fordítottja kéne.

Szerintem hormonokkal az lehető lehet. Ehhez egy orvost kéne kérdezni. Az oka még mindig nem vilagos

2016. okt. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha tesztoszteron fokozót szedek, attól érhetek el valamit?
2016. okt. 20. 16:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Tesztoszteron fokozótól megállsz a növekedésben.
2016. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sporttal, esetleg

én mindig is sportoltam, és megnőttem

16/f

2016. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Talpmasszázs, bizonyos reflexiós pontok "megmozgatása" elvileg segít ezen.
2016. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!