Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pár napja egy pattanás szerű...

TheFoxHungary kérdése:

Pár napja egy pattanás szerű dolog jött létre a péniszemen és nem tudom mi az mert hogy nem pattanás az biztos?

Figyelt kérdés
Még nem próbáltam ki nyomni és ha a bőrt húzom akkor aza dolog is jön a bőrrel fájni nem fáj csak ha bsztatom orvosnál még nem voltam gondoltam 2 nap és elmúlik de nem olvastam okyat is hogy egy zsír csomó de nem tudom... Akarok gyerekeket aki már tapasztalt ilyen dolgot az segítsen
2016. okt. 23. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szifilisz, nincs mese. Béke poraidra.
2016. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Xdd
2016. okt. 23. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:

passz, így leírás alapján. de ha nem múlik egy-két héten belül, csak mutasd meg dokinak. de ha nem fáj, nem vérzik, nem váladékozik, akkor csak nem lehet nagy baj.

elkaphattál vmi nemi betegséget esetleg?

2016. okt. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Igen, jó lenne, ha előbb-utóbb látná orvos. Inkább előbb.
2016. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segitséget. már nincs rajta :) nem kellet elmennem orvoshoz se ilyesmihez vartam 1 hetet és elmúlt.Köszi még egyszer
2016. nov. 1. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!