Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korai magömlésem van. Mit...

Korai magömlésem van. Mit tehetnék még ellene?

Figyelt kérdés
Talán mióta az eszemet tudom problemaim vannak ezzel a korai magomles dologgal. (Elnézést az esetlegesen elmaradt ékezetekért) jelenleg 19 eves vagyok, es nagyon megkeseríti az életemet ez a dolog. NAGYON. Őszinte leszek, Imadok szexeni, de ez a dolog nagyon önbizalom hiányossá tett ilyen téren. Nem tartom magam csúnyának a visszajelzések alapján, sportolok, és még a méretem is rendben van, viszont mikor oda kerül a sor hogy teljesíteni kéne, 5-10 perc alatt elmegyek (gumiba). Rengeteg dolgot kipróbáltam már. Ezek kozott a lidokainos gumit, meg egy gyógyszert aminek 2000ff darabja. Tehát az elég költséges mutatvány. Igazából eddig nem volt panasz arra hogy hamar elmennék, de mégis csak jobb lenne egy hosszabb aktus. Legalább olyan 15-30 perces. Ami előfordult mar párszor de ritka. Valaki segítsen 😭

2016. nov. 8. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Talán mert nem recskázol naponta!

Napi 1 minimum az mindent megold!

2016. nov. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Na most olvastam csak végig a kérdést, és fogom a fejem.

Lidokaint, vagy bármit eszedbe ne jusson kenni a gumira vagy a farkadra, mert garantált a gumiszakadás.

Tönkreteszi az anyagát, és az olaj is.

5-10 perces menetekkel szerintem nincs baja egy nőnek sem, főleg ha 2-3 órán belül akár 3x is meg tudod csinálni (nálam ritka, nem vagyok néger sajnos). De azt zokon veszik ha szétgyalulod a sunát és aztán napokig ég, meg fáj. Amelyik nő el akar élvezni az elélvez 10 perc alatt is. De az én tapasztalatom az, hogy max fél óráig tudják élvezni a folyamatos reszelést, aztán már kábé a hátuk közepére sem kívánnak max szolidaritásból hagyják magukat, vagy sértésnek veszik, ha nem vagy képes elélvezni tőlük.

2016. nov. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Ja meg még ami lényeges, hogy a nőnél nem ott kezdődik a szex, hogy levetted a bugyit és bedugtad a farkad, úgyhogy az 5-10 percet ne onanntól számold, hanem az első simogatástól.
2016. nov. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En nem kentem sehova lidokaint, olyan óvszert vettem ami már tartalmazta. voltak idők mikor naponta vegeztem onkielegitest, nem oldotta meg a problémát.:( mert igazából tenyleg nem volt még probléma ezzel az idő dologgal, a lányok nagy része el tudott élvezni. Igen tudom hogy nem onnantól kell számítani, egyértelműen ha arrol lenne szó hogy az első simogatastol számolom, lenne akár 1-2 ora is:)
2016. nov. 9. 06:51
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Van kezenként 5 ujjan, van nyelvem... mire konkrétan aktusra kerül a sor addigra ő már többször elment, én meg jó, ha 2percig bírom... de még soha nem volt oanasz a 40 évem alatt... arról meg nem is beszélve, hogy a 2. Menet már 10 percig is eltart a 3-4.et meg akár 50 percet is lehet húzni... nem az abajod, hogy gyorsan elmész, hanem, hogy 1 menetben gondolkodsz...
2016. nov. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

PC izom erősítése. Keress rá a neten. Én eddig csak pisilés közben gyakoroltam. 2 napja próbálkozom így az elélvezés előtt, 2-szer már majdnem sikerült, ma pedig már sikerült is. Szóval ez mindenképp egy működő technika, csak kell gyakorlás!!! Emellett kipróbálom a durex performax gumiját, az elvileg gátolja valamennyire a makk érzékenységét, továbbá a bordázat miatt a nőnek is jó. Hamarosan kiderül. :)

(A nevemmel ellentétben nem 18 éves vagyok..)

2017. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!