Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi történhetett velem az...

Gyikacc kérdése:

Mi történhetett velem az esésnél, ami problémákat okoz merevedésnél és önkielégítésnél?

Figyelt kérdés
Egy hete a fenekemre estem, valószínűleg pont a farokcsontomra (ittas állapotban voltam, nem tudom pontosan hogyan). Másnap alíg tudtam ülni és az állás is fájdalmas volt, fekvéskor viszont nem. Amikor véletlenül mégis megfeszítettem az izmaimat (farokcsont körül) valamilyen mozdulatnál (pl. felállásnál) majdnem belehaltam a fájdalomba. Most egy héttel az esésem után tudok rendesen mozogni, nagyjából fájdalommentesen, de nem tudom élvezni a maszturbálást már annyira, mint az esés előtt, mert nincs rendes erekcióm (nem leszek annyira kemény), érzéketlenebb a péniszem és a csúcson pedig nincs meg az az érzés. Most ez azért van, mert még fáj ha befeszítem az izmaimat maszturbáció közben pont a megsérült területen és ezért nem tudok ellazulni, vagy lehetséges, hogy megsérültek az idegeim? Már többször is estem a farokcsontomra az útóbbi években. Szerintem most meg is zúzódott, mert ez volt a legfájdalmasabb alkalom eddig. 17 éves vagyok normális testsúllyal magassághoz arányban ha ez számít. Bocsánat a sok részletért.

2016. nov. 9. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
nem vagyok orvos, de szerintem egy ideg csípődhetett be. keresd fel az orvosodat, nincs ezen semmi szégyellni való. esetleg, hogy ne azt mondd, h maszturbálás, mondd azt h nem olyan a barátnőddel mint volt, nem élvezed annyira.. egy háziorvosnak ennyi elég is lesz, tudni fogja, hova küldjön téged, ahol aztán részletesebben is leírhatod , hogy mit érzel és mit nem :)
2016. nov. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pol kilo válasza:

Szerintem csak seggbe raktak és határozatlan vagy. Fogadd el hogy jó volt és recskázás is jobban fog menni.

Vagy menj el orvoshoz.

2016. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!