Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem elvez el a parom, mi...

Nem elvez el a parom, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 20 eves a baratom, jopar honapja egyutt vagyunk es nem tud elelvezni. Ugy erzem nem velem lehet baj, mert rajta kivul meg 2 (volt) baratommal fekudtem le, es ok eltudtak elvezni,10/9 alkalommal tuti, meg megis jegyeztek hogy tul hamar eltudtak menni velem. Vele viszont nagyon jo a szex, allitolag neki is, de minimum 20-25x szeretkeztunk mar es egyszer sem tudott elmenni. Kiprobaltunk mar egy tucatnyi pozt, lassan, gyorsan, sehogy. Minden szexunk 3-4 oran at tart, amitol az en p.ncim mar kikeszul..Volt hogy egy oran at kb csak szajjal es kezzel kenyesztettem, es ha megkerdeztem 'hol tart' mindig azt valaszolta meg sok kell neki...majd ha mar latja rajtam hogy nagyon elfaradtam mindenhol akkor mondja hogy hagyjuk abba..Hiaba kerdezem mi a baj, esetleg van e valami baj, hogy csinaljam, aztmondja nagyon jol csinalom, de megse tud elmenni...emiat tfolyton ideges vagyok, hogy tuti en vagyok a problema, valamit rosszul csinalok megis..segitsetek mi lehet a baj?

Kerlek ne rakjatok at szex kategoriaba, nem oda szantam!! Koszonom a valaszokat,es bocsanat teleonrol irok..

20\L 21\F


2016. nov. 12. 23:41
 1/2 A kérdező kommentje:
**21\L 20\F elirtam:)
2016. nov. 12. 23:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy veled van a baj, inkább neki kéne konzultálni szakemberrel. Egyébként nem is olyan ritka ez a probléma:


[link]

2016. nov. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!