Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Budapesten szerintetek melyik...

Budapesten szerintetek melyik a legjobb urologiai szakrendeles, amelyik ingyenes?

Figyelt kérdés
2016. nov. 13. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Ott látnak el, ahova tartozol.
2016. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ez volt a kérdés, előző!
2016. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Buta kérdésre nem odavaló válasz. Ki az a marha aki végigjárta Budapest összes urológiáját? Utolsó
2016. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy buta a kérdés, de érthető mire kíváncsi a kérdező, igaz, azt nem mondta, mi céllal keresné fel! És tudok olyan emberekről, akik egy bizonyos problémával felkerestek több orvost több szakrendelésen is, evidens, hogy erre kíváncsi a kérdező, szóval ha nem tudunk rá válaszolni, inkább ne szólaljunk meg, az evidens dolgokat meg ő is biztosan tudja!
2016. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. Koszonom szepen a valaszodat, es a vedesedet:) masik valaszolo: kepzeld, nem vagyok hulye, tudom hogy mi hogy mukodik, de nincs kobe vesve h ki hova menjen... Amugy sem tartozom egyik bpi korhazhoz sem. Igazabol velemenyeket vartam volna a korhazakrol. Mellesleg nem tartom a kerdesemet butasagnak.
2016. nov. 13. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen problémával keresel urológust magadnak kérdező?
2016. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szeirntem valami gombás megbetegedes lehet. Kb 4 nappal ezelott minden elojel nelkul a makkom kis reszen elkezdett pirosodni, aztan terjedni. Jelenleg megallt a terjedes, de ilyen halvanysarga valadek jon a piros reszbol, meg faj is:/ megekntem canesten plusszal, de szeretnem ha latna egy szakerto, csak meg soha nem volam ilyen helyen.
2016. nov. 13. 16:25
 8/9 A kérdező kommentje:
*bekentem
2016. nov. 13. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos valóban alapból rossz a kérdésed, ez ugyanis nem az urológus, hanem a bőr- és nemibeteg-gondozó hatásköre, oda kellene elmenned! A Canestent meg minden marha ajánlja, meg arra is, amire nem az való, úgyhogy először menj inkább el az előbb említett szakrendelésre, és csak utána kezd el kezelni magad, ezúttal szakszerűen!


Jobbulást kívánok! :)

2016. nov. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!