Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vannak merevedési zavaraim?

Miért vannak merevedési zavaraim?

Figyelt kérdés
Amikor ki akarom elégíteni magam pl este, azt vettem észre egy ideje, hogy egy bizonyos szintnél nem merevedik feljebb.(keménységre,hosszra) Ez mitől lehet? Suli? Mert elég stresszes vagyok azóta. Kondizok is már egy éve, kreatint kezdtem szedni, plusz sok húst eszek nagyon.Fehérjét nem szedek. Szerintetek mitől lehet? Pénteken megyek lányhoz aludni, és félek, hogy nem lesz elég merev.

2016. nov. 22. 10:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és pár hónapja gyakrabban cigizek.2 hetente 1-2 dobozt elszívtam. Ha ez számíthat.
2016. nov. 22. 10:27
 2/13 anonim ***** válasza:

lol nekem is ez van ^^


okok:


1. ne koxolj, a kreatin is annak számít nekem, hiába tápkieg , kox az kox ! :D Szal ne szedj semmit

2. lehet cukorbetegség / elhízás

3. lelki eredetű : stressz, teljesítménykényszer, látod a péntekin már most izgulsz pedig még el sem jött. Ez lehet fizikai és mentális is. Deritsd ki melyik, nézd meg reggel van-e full merevedésed.


Am ha félsz a péntektől passzold már le nekem a csajt msot kifogytam belőlük jól jönne egy répáz-s

2016. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:D nem félek a péntektől :D.. csak attól h nem fog felállni.. De pl ha random csinálom akkor sem merevedik fullra. Vékony típus vagyok. Zsír nincs rajtam. 20 éves vagyok. 96kg 193 cm.
2016. nov. 22. 10:55
 4/13 anonim ***** válasza:
2 nek igaza van keratin is okozhatja ezt doki mondta de midjart jonnek tamadok xd
2016. nov. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem keratin, hanem kreatin. Az okozhatja?
2016. nov. 22. 12:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen okozhatja , sorry h felre utotem egy betut
2016. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Akkor viszont nincs fizikai elváltozás. Ha ki tudod verni magadnak addig nincs baj :D Amúgy adnál nekem is csajokat de télleg nagyon kéne? privátban várom a választ XD
2016. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszike! Ugye nem véglegesen? Mármint ha abba hagyom akkor újra meg tud merevedni rendesen? Ha igen mennyi idő?
2016. nov. 22. 21:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Elárulom ha küldesz ide csajokat XD
2016. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
A bré megszokta az otthoni tutujgatást. A masztihoz nem kell és nem is jó a teljes merevedés. Majd ha lesz partnered, egy idő után helyreáll a rend, és teljes észültségben várja majd a bevetést.
2016. nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!