Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiuk ti elfordultok, ha...

Fiuk ti elfordultok, ha valaki mellétek áll pisilni?

Figyelt kérdés
Ti el szoktatok, fordulni ha valaki mellétel áll pisilni? Teszem azt ha egy bevásárló központba a pisoárnál mellétek áll valaki akkor egy kicsit arrébb, fordultok? VAgy ha egy túránál haverotok barátotok áll melléd akkor elfordultok, vagy nem is zavartatjátok magatokat?

2016. nov. 27. 12:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
kort is irjatok
2016. nov. 27. 12:46
 2/14 anonim ***** válasza:
Hat szerintem ennek nem sok ertelme van. Marmint a kerdesnek:) Gondolj bele egy picit...Nyilvan pisilek en is, tehat a testemmel elfordulni nem tudok, mert akkor a mellettem allo bokajara vizelek. Annak meg, hogy a fejemet elforditom, es a jobb oldali szomszed helyett a bal oldalit nezem, megint csak nem sok ertelme van. En szemely szerint rezzenestelenul tudom folytatni, elore nezve, altalaban a falra rakott ujsagot/hirdetest nezegetve.
2016. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de pl ha erdőbe pisáltok akkor el tudsz fordulni, mert akkor nem arra fordulsz ampere a másik áll és nem hugyozod le
2016. nov. 27. 12:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor zarjuk rovidre: nem fordulunk el.
2016. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, aki szégyenlős és nem akarja hogy lássák a himbilimbijét, az úgy fordul, hogy ne lássák se jobbról, se balról.


Aki meg nem szégyenlős, az folytatja a dolgát reakció nélkül.

2016. nov. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán foglalkozok vele
2016. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha így ismeretlen akkor kicsit Igen, ha haver akkor nem, előttük nem vagyok szegyenlos 17f
2016. nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem jutott eszembe, hogy ez bármilyen szempontból ciki lehet. Harmincon túl vagyok már, de ez sose zavart. Se óvodában, se később. Szerintem nem kell ezért forogni ide-oda.
2016. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én nem járok piszoárhoz...szégyenlos vagyok...
2016. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hat... Oké, akkor elárulok egy dolgot. Aki pisilesnél a másik mellé áll ugy, hogy mar felmeruljon a elfordulas, az azert csinalja, hogy megnezze a te felhozataladodat.

Tiszteld meg annyival / Legyél mar eléggé tökös ahoz, hogy cserébe te is szépen végigmustráld. :P

2016. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!