Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez a "húspénisz" vs "vérpénisz...

Ez a "húspénisz" vs "vérpénisz" kategorizálás tartalmaz bármilyen hivatalos, tudományos alapot?

Figyelt kérdés

Olyan sok kérdésben írnak erről és úgy alkalmazzák, mint valami hivatalos műfaji vagy kategorikus besorolást.


Kb mint az olyan testi paramétereket, mint hogy "hosszúkás arc" "telt ajak" "kék szem".


Nekem ez ugyanolyan bárgyúnak tűnik, mint egy időben ment ez a "görög lábfej" meg "egyiptomi lábfej" formai kategorizálgatás, de javítsatok ki ha tévedek.


2016. dec. 2. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
tevedsz, a jelenseg egyertelmuen letezik, hogy a tudomany hasznaljae a kifejezest azt nem tudom.
2016. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy lenne rá kutatás, de ez két létező kategória. Pont úgy mint a hosszúkás és a kerek arc pedig az kb csak egy sminkesnek vagy fodrásznak fontos.

Plusz rengetegen ismerik a kifejezést így azt alkalmazva időt spórol ha nem kell szépen mondatba foglalni és körülírni a fogalmat.

Az általad említett fogalmakat nem ismertem. Rákerestem, a vér és húspéniszben több logika van mert a neve árulkodó.

2016. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem huspéniszem van lankadtan is ekég hosszu de mereven nem lesz sokkal nagyobb csak vastagabb
2016. dec. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!