Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyors elélvezés, sok ondó,...

Gyors elélvezés, sok ondó, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenne egy problemam, es varom valaszaitokat!

Tehat a problema a kovetkezo: 17 eves vagyok, es meg onkielegitest vegzek, meg nincs kapcsolatom lannyal. Amikor elelvezek, jon a cucc rendesen, viszont kb 15-20 masodpercre ra lekonyul a zaszlo, es utana is jon meg, nem sok, keves, par csopp, de jon. Nem tudok vele mitcsinalni, nem huzhatom fel a gatyam es mehetek a dolgomra mert hat eleg kellemetlen ugy..

Elore is koszonom a valaszokat!


2008. okt. 6. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem semmi bajod,a "zászló lekonyulása" után nekem is jön még cseppekben kb 20-30 percig.Az bentrekedt a húgycsőben.A megoldás,hogy elmész pisukálni a maszti után.
2008. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ez biztos jo megoldas? egyepkent ezt csinalom, csak nem voltam benne biztos hogy ez a legjobb megoldas:S

koszi a valaszt:)

2008. okt. 6. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak, nem tudom miért lett lepontozva. Na de mindegy. Még annyit hogyha gyorsan elélvezel akkor maszturbálj gyakrabban. Ha maszturbálás közben gyorsan elélvezel az sem baj. Én átlag 8-10 percig maszturbálok, de a párommal 30-60 perceket is szeretkezünk egy tárral. Tanuld meg húzni az orgazmust. Ehhez tényleg elengedhetetlen a gyakori maszturbáció. Sok szerencsét és ne aggódj, amit leírtál az természetes.
2008. okt. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok.Én már rég megállapítottam,hogy itt mindenki pontozgat össze-vissza.Pár emberre ráférne egy kis szexuális felvilágosítás.És még az a baj,hogy ilyenek tanácsokat is osztogatnak.
2008. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi sracok:)
2008. okt. 8. 14:43
 6/6 anonim válasza:
51%

Ha nagyon hamar elélvezel, próbáld ki azt, hogy maszti, vagy aktus előtt iszol 2 sört, és egy felest!! :D:D

teljesen józanon szex közben 20 perc után elélvezek, mint egy kecske:D ... két sör + 1 feles után 2 és fél óráig meg se állok :D....nekem ez a módszerem...hatásos:D...nekem bejött;)

2008. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!