Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van-e olyan gyogyszer (recept...

Van-e olyan gyogyszer (recept nelkul) ami a ferfi inkontinenciat kezeli?

Figyelt kérdés

27/f vagyok, es az utobbi idoben nem tudom a vizeletemet hosszu ideig visszatartani. Amint az elso inger ramjon, ugy erzem, hogy rogton mennem kell wc-re. Neha ha olyan mozdulatot teszek, az inger elmulik, es semmi bajom nincs 20perc-fel oraig! Aztan ismet ramjon, es akkor mar nincs mese. Ja, es a vizelet mennyisege igen keves, megis ugy erzem, hogy szetdurranok. Valaki tud recept nelkul kaphato gyogymodot?

Udv!


2010. máj. 1. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz és nézesd meg a prosztatádat, mielőtt arról jössz panaszkodni legközelebb, hogy 27 évesen nem áll fel a kukid
2010. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Férfi inkontinencia, ezen besírtam :D

Annyira nem értem, miért nem orvost kérdeztek ilyen bajokkal.

2010. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hollandiaban vagyok, a papirjaim meg nincsenek teljesen keszen, ugyhogy ilyen problemaval egyelore meg nem mehetek holland orvoshoz... Haza meg vagy 4 honap mulva megyek... Hidd el mennek en orvoshoz. Egy probat azert meger, hatha van valaki aki segiteni is tud, nem csak nevetni a kerdesen!
2010. máj. 1. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy inkontinenciáról van szó, lehet hogy húgyúti fertőzés (jó öreg felfázás). Nem csíp amikor azt a keveset üríted? Lehet még cukorbetegség tünete, valamint állhat a háttérben az ágyéki gerinc sérülése. Nem estél mostanában a hátadra/ülepedre? Csak el kéne menni orvoshoz.

Sajnálom de jobbat nem tudok.

2010. máj. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali!


_ Próbáltál már "KEGEL-tornázni"? (Hallottál már a KEGEL-gyakorlatokról?)

_ Bnőd vagy feleséged van?

_ A magömlésed időzítésével is vannak problémák, vag ez csak a vizeletre vonatkozik?

_ Mióta szenvedsz?


_ Hány kiló vagy, milyen magas és milyen testalkat?

_ Sportolsz, vagy végzel vmi aktív mozgással járó tevékenységet?

_ Vérnyomásod milyen?

_ Van vmi rendszer az életedben? Mennyire stresszesek a napjaid/munkád?

_ Veséiddel hogy érzed, nincsenek gondok, vagy konkrétan érzed őket?



Én bevallom, nem tudom, hogyan műxik ez, de mielőtt kimentél Hollandiába, hogy nem tudtad az Európia Egészségbiztosítási Kártyát kiváltani, hogy ne kerülj sakk-matt helyzetbe addig is, amíg a papírjaid rendben lesznek?

>> [link]


Egyébként átmeneti időszakra (meló) mentél ki Hollandiába, vagy letelepedési szándékkal?



Üdv: EE

2010. máj. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!