Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha 21 évesen csak szakmunkásba...

Ha 21 évesen csak szakmunkásbajuszt tudok növeszteni akkor van esély annak, hogy később lehet normális is?

Figyelt kérdés
Vagy menjek el egy végleges szőrtelenítésre, és felejtsem el az egészet

2016. dec. 11. 19:05
 1/6 anonim válasza:
55%
Egy igazi férfi nem megy el ilyen végleges szőrtelenítésre. Ha bénán áll a bajszod akkor borotváld el ennyi.
2016. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Drága és időpazarló a borotválás, plusz pár óra után meg is jelenik a borosta, ami hülyén áll.


Ha nincs értelme mert sosem fog jól kinézni, akkor inkább most elintézem 10-20e forintból és soha többet nem kell rá költenem, vagy egyáltalán foglalkoznom vele

2016. dec. 11. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Még csak növeszd és borotváld!nekem 22 évesen sincs még normális arcszőrzetem. Ne csinálj semmi olyant ami végleges lehet, mert később nagyon megbánhatod!
2016. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont ez az én bajom. Mi van ha várok két évet és normális lesz, vagy várok egy életet és sosem lesz
2016. dec. 11. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért egy életet nem hinném, hogy kell várnod, max 10et. 25-30 éves korára a férfiak 90%nak már végleges a testszőrzete.

2es voltam.

2016. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem 26 évesen sincs normális arcszőrzetem
2016. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!