Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen fehér pöttyök...

A péniszemen fehér pöttyök vannak, mik ezek és mennyire súlyosak?

Figyelt kérdés
A makkom alján, nem rajta. Valamint a tövemnél sok van, és az ún. "féknél" van még pár, 13 éves vagyok amúgy.

2016. dec. 12. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ilyenek?

[link]

2016. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ami a makk peremén van, az valószínűleg PPP (Pearly Penile Papules), ami a fitymán és herezacskón, azok fordyce pöttyök lehetnek. Ezekre keress rá! Mindkettő jóindulatú, ezért kezelni sem szükséges.
2016. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Van valami latin neve, de a lényeg, hogy ez egy alternatív faroktípus ami a férfiak 8%-ának van. Semmit nem lehet és nem is kell vele csinálni, azon kívül, hogy megbarátkozol vele. Én amikor ilyen idős voltam, még nem volt internetem, így bár nagyon megijedtem, megkérdezni se tudtam/mertem senkitől. Aztán 1-2 éven belül megtudtam hogy normális.


Eleinte még így is féltem lányok szájába adni a kolbászt, hogy mit szólnak vajon. Volt aki észre se vette, volt aki ismerte, volt aki meglepődött de miután elmondtam hogy mi az, tudomásul vette és folytatta a dolgot. Manapság már szerintem a nők többsége tudja, hogy mi az (vagy csak öregszem és egyre inkább kiélt, sokat látott luvnyák jutnak nekem).

2016. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kell ezekkel foglalkozni, ezek a normál anatómia elemei, amelyek egyik embernél kevésbé, másiknál jobban feltűnnek.
2016. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1-es nek üzenem: Igen, ilyenek, csak jobban látszanak. És ez normális? Hát én attól félek, hogy amikor a barti körömből már mindenki elvesztette a szüzességét én még mindig ezzel fogok bajlódni....és nem hiszem, hogy amikor eljön majd az ideje akkor úgy lesz mint a hármassal :D Aszittem ez valami nem betegség. De lehet vele kezdnei valamit, azt tudom.
2016. dec. 12. 21:42
 6/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem is ilyen. Semmi gond ezzel nincs, megjegyzést sem kaptam ezért soha lányoktól. Ne aggódj ezen, semmiség.
2016. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Remélem :D Köszönöm amúgy a segítséget :D
2016. dec. 12. 21:47
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindenesetre felnőtt koromban megnézetem...
2016. dec. 12. 21:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Most is meg lehet nézetni urulógusnál, ha ez megnyugvást jelent neked nyugodtan menj el. A szüzességedet ráérsz még elveszteni, és nyugi, nem zavarja a lányokat. Barátomnak is ilyen, engem nem zavar ez egy természetes jelenség. :)
2016. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Persze, hogy el lehet menni, de nem merem bejelenteni :D
2016. dec. 13. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!