Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizelési gondok most tényleg...

Vizelési gondok most tényleg prosztata gyuladásom van?

Figyelt kérdés

Először is nekem nehézséget jelent vizelni...nehezen indul meg főleg minél jobban kell annál rosszabb az egész.

Nagyon erőltetni kell. Van mikor annyira ,hogy ráülök a wc-re és izomból erőlködök próbálom kifacsarni ,mert máshogy nem tudott távozni a szervezetből.

Most az orvos felírt nekem egy Teva Savallo tabletát amit napi 1x kell szedni..ez elvileg segít..Most is voltam a wc-n és várni kell mig megindul aztán csak csodogál szépen lassan ja és nagyon erőltetni kell ám.

Valaki tud segíteni ebben? Miért kell ennyire erőlködnöm vele? Miért nem jön csak ugy mint másoknak ,hogy megállok vagy leülök és jöjjön.? Nagyon kellemetlen tud lenni mikor 10-15 vagy 30 percig tart egy pisilés.

A normális válaszokat köszönöm előre is!


2016. dec. 19. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Az erőlködést semmiképpen nem javasolnám, mert nem tesz jót. Ha az orvos által felírt gyógyszertől sem javul a helyzet (ehhez értelem szerűen szedni kell néhány napig) akkor érdemes lenne ellátogatnod az urológiára és egy vérvétel sem árt, amiből megnézik, valóban gyulladásról van e szó. Lehet prosztata gyulladásod, de bármi más is. Inkább nézesd meg.
2016. dec. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!